سه شنبه 25 خرداد 1400
توضيحات بنر تبليغاتينویسنده : ki be kie |

سرور مجازی ترید

سرور مجازی ترید بنیادی هست برای شما که امروزه برای داشتن پناه و رسیدن بوسیله یک آرامش فکری در مورد حمایت داخل معاملات مالی، داشتن کنف درون معاملات مالی درون میدان های بورس و کریپتوکارنسی مهمترین گزینه امنیتی را می استعداد نوع وحدت به وب سایت تک دیدن معرفی کرد، بسیار بنیادی هست که مفروضات تبادل شده قابل شنود و بازیابی توسط هیچ فردی نباشد.

 نکته بنیادی دیگر تعییر هویت مکانی می باشد، برای کسانی که در ایران زندگی می کنند به دلیل بایکوت وجود داشتن ناحیه عزیزمان و عدم اجازه استفاده صرافی ها  بسیار با وقار می باشد.

با استفاده از یک کارفرما مجازی امنیتی که مناسب ترید داخل صرافی های می باشد، شما هویت خودتان را بوسیله کشور فنلاند یا آلمان و خواه فرانسه تغییر خواهید داد و با مصرف از جهیز عامل های  روز مایکروسافت و فایروال های حساس ما با آرامش می توانید به معاملات خود بپردازید.

داشتن یک IP مدلل برای همراهی به صرافی ها زیاد مهم می باشد که داشتن IP مدلل و پایدار داخل عمل فقط از سر داشتن یک سرور مجازی محقق خواهد شد.

سرور مجازی بایننس

VPS بایننس چیست و چرا تمام کاربران تریدر در سطح جهان به آن احتیاج دارند ؟ سوالی که شاید بخاطر شما غم به وجود آمده باشد، قطعا شما هم یکی از کاربران وب سایت بایننس بوده اید .

وب سایت بایننس شمار کاربری بسیاری از کاربران را بوسیله دلیل نداشتن مدارک احراز هویتی مسدود می کند، چگونه میتوانیم تحریم بایننس را بوسیله سادگی دور بزنیم و امنیت کاملی برای حساب کاربری خود مهیا کنیم ؟

تو ویدیوی واضح بوسیله نعوظ طولانی داخل مورد اهمیت وی اثر اس بایننس مصاحبت کرده ایم و بوسیله شما آموزش خواهیم عدل چگونه میتوانید یک وی معلول اس خصوصی بایننس به رخ حرفه ای بخاطر خود تفویض و خریداری کنید .

در صورتی که هر سوالی در مورد سرور بایننس برایتان به وجود آمد ، میتوانید با مطرح کردن آن با ما ، در کمترین زمان ممکن به پاسخ سوال خویشتن تو مورد خداوندگار خصوصی بایننس برسید .

ترید (Trade) چیست؟

شاید شما تیمار داخل دنیای اینترنت زبان ی ترید ،سرور ترید ،خرید مالک ترید ،بایننس،ارزهای دیجیتال و یا بیع سرور علت ترید کردن را شنیده یا دیده باشید این اصطلاح ها بیشتر بین افرادی که در مرزوبوم های مالی و اقتصادی فعالیت میکنند و خواه نسبت به این نوع بیزینس علاقه مندند آشناست . و این کلمات در مبنا ارزهای دیجیتال و فارکس، ترید یا مبادله و تریدر کلمات پرکاربردی هستند که بسیار استعمال می شود و علاقمندان مختص بوسیله خود را دارد. در ایجا جدیت ما این است که شما را با تعریف و چند و چون این کلمه ها آشنا کنیم ترید (یاTrade) یک اصطلاح انگلیسی است که معنی لغوی آن تجارت یا داد و ستد می باشد. اما این زبان در بازار ارزهای دیجیتال و فارکس بوسیله چه معنی است؟ همانطور که می دانید هر ارزی را می توان خرید و فروش کرد (متشابه بیت کوین، اتریوم، ریپل و…) و خواه بوسیله ارزهای دیگر تحول کرد که تراکنش های مربوط به آنها درون بلاک چین ثبت می شود و بصورت شفاف زیبنده مشاهده است. افرادی که ترید می کنند به ظهر کسب منفعت از این بیع و فروش ها یا مبادله ها می باشند. البته دو نوع رویکرد بوسیله ترید خواه معاوضه ارزهای دیجیتال وجود دارد که یکی تو قالب سرمایه گذاری بلند مدت و دیگری تو قالب کوتاه مدت و معامله و فروش های لحظه ای است. برای استعمال ایمن از صرافی ها نیازمند سرورمجازی با آی پی اختصاصی هستید. بخاطر خرید سرور مجازی مخصوص ترید میتوانید از سرورهای قدرتمند شرکت ویستا کاربرد کنید.

تریدر (Trader) کیست و برای ترید کردن چه چیزهایی لازم است؟

بوسیله کلیه کسانی که درون بازار ارزهای دیجیتال و بورس و فارکس به خرید و فروش ارزهای دیجیتال می پردازند تریدر می گویند. کجا ترید کنم؟ راه های یدکی بخاطر انجام فعالیت های ترید حیات دارد که از جمله مد ترین آنها ترید از طریق اکسچنج ها یا صرافی های ارزهای دیجیتال است، محیطی است که تو آن فروشندگان و خریداران متنوع برای سهام و ارزهای دیجیتالی مختلف وجود دارند و در آن جا با شفیع گری اکسچنج ها بوسیله بیع و بیع ارزهای دیجیتال خود می پردازند. از دیگر راه های عمل ترید، می قابلیت ترید با اشخاص حقیقی و حقوقی را نام سرما بوسیله این صورت که افراد با برقراری وابستگی یمین با یکدیگر، بدون واسطه ارزهای دیجیتالی خود را عوض می کنند. برای ترید کردن چه چیزهایی لازم است؟ برای ترید کردن بعد از کسب اطلاعات و تجارب کافی حاجت به یک صرافی برومند برای اجرا مبادلات خود دارید. یکی از معتبر ترین صرافی ها در مملکت ارزهای رمزنگاری شده صرافی باینانس است و یک سرور ترید که بیع سرور ترید یک پارامتر مهم در دنیای بایننس میباشد. متاسفانه درون ایران به دلیل تحریمات گسترده ای که بود دارد اکثر صرافی ها کاربران ایرانی را تحریم کرده اند و برای استفاده از آن ها نیاز به این است که شما به عنوان یک کاربر اجنبی شناسایی شوید. وضع های زیادی برای تغییر ای پی سیستم برای استفاده از صرافی ها وجود دارد. نیکوترین و ایمن ترین گونه بخاطر اینکار استعمال از سرور مجازی با ای پی اختصاصی برای این کار است. ویستا وب با نمایش سرور مجازی از لوکشین های مختلف و ای پی عام این نیاز را برای شما برطرف خواهد کرد

اصطلاحات مهم و نکات مهم در مصرف از بایننس:

بایننس معروفیت یک اکسچینج چینی هست که با عضویت درون سایتش میتونید به خرید و ابتیاع ارزهای رمز نگاری شده بپردازید و یک trader شوید. نیز تعداد ارزهایی که در بایننس پشتیبانی میشود خیلی بیش است و دایره انتخاب وسیعی خواهید داشت.صرافی غیرمتمرکز (DEX) که توسط صرافی مبصر رمزنگاری بایننس توسعه یافته است، دسترسی کاربران خود را از 29 کشور عقد می سازد. این صرافی غیرمتمرکز به کاربرانی که حدس مسدود شدن دسترسی آنها وجود دارد، از طریق پیامی هنگام ورود آنها بوسیله این پلتفرم اطلاع رسانی می یواش.پیامی که تو این پلتفرم روشن می شود عبارت است از:به رویت می رسد شما از یک آدرس IP متعلق به یکی از کشورهای زیر واقف سایت www.binance.org شده اید: آلبانی، بلاروس، بوسنی، بورما، آفریقای مرکزی، کنگو، کره، ساحل عاج، اوکراین، کرواتی، کوبا، هرزگوین، ایران، عراق، کوزوو، لبنان، لیبریا، لیبی، مقدونیه، مولداوی، سربیا، سومالی، سودان، سودان جنوبی، سوریه، ونزوئلا، یمن و زیمباوه. لطفا توجه داشته باشید تو کتاب یکم جولای 2019 به ساعت جهانی 00:00، مبادله دسترسی بوسیله رابط کاربری لذت پول از طریق وب سایت www.binance.org دیگر در دسترس کاربران با آدرس IP کشورهای زبر صبر نخواهد داشت. این پاپ آپ همچنین در مورد این که چگونه عوض و دسترسی به رابط این لذت پول از قاعده وب سایت برای کاربران با آدرس IP کشورهای مذکور مسدود خواهد شد، آژیر می دهد. اصطلاحات مهم و نکات رادیکال در استفاده از بایننس Vps بخاطر ترید خرید، vps برای ترید، Vps ارزان بایننس، معامله سرور مجازی، سرور مجازی برای بایننس، وی پی اس بخاطر ترید Vps، بخاطر بایننس بهترین وی معلول اس بخاطر بایننس: این نکته بنیانی است که نباید با آی پی های بی نهایت بیدار پنل بایننس شد، حدالمقدور از یک آی پی استعمال کنید که فقط از این آی پی بخاطر یک اکانت بایننس استعمال شود تا مشکلات محدود شدن اکانت خواه درخواست احراز هویت نداشته باشید. توجه داشته باشید که فیلترش-ک-ن های مجانی آی پی های اشتراکی دارن که صدها کاربر دیگر از آن کاربرد میکنن و مقدور است چندین اکانت از این آی پی استفاده میکنند و نیز تغییر در آی جای پا داخل حوالی زمانی کوتاه بسیار بیش است که باعث ایجاد مشکل میگردد

کسب درآمد از بیت کوین

کاربرد از ارزهای اشاره نگاری شده به نشانی واحد پولی که با آن خرید و بیع انجام شود، به اختصاص بخاطر ایرانیان دلربایی اضافی دارد. البته تمامی ظرفیت ارزهای اشاره نگاری شده بوسیله ویژه بیت کوین برای صیقل های الکترونیکی ازاله و می توان از آن به نشانی ابزاری برای کسب درآمد همچنین استفاده کرد.

امروزه افراد زیادی بخاطر اینکه درآمد بیشتر و بهتری دریافت کنند خبردار دنیای ارزهای رمز نگاری شده و بیت کوین می شوند.

برای کسب بیت کوین از طریق روش های آنلاین احتیاج بوسیله صرف زمان یدکی است. همچنین برای کسب بیت کوین رایگان حاجت به وقت زیادی نیاز دارید که مقدار آن را ندارد.

شاید بعضی از افراد اندیشه کنند که راه های تصرف درآمد از قانون بیت کوین آسان باشد و دلیل این تفکر آنها این است که بیت کوین شکل جدیدی از پول واقعی است. ولی باید توجه کنید که بدست آوردن سرمایه از عادت بیت کوین نیز همانند پول های دیگر نیاز به مجاهدت و معلومات دارد.

همانطور که برای بدست آوردن درآمد و پول، هیچ متد جادویی حیات ندارد؛ بخاطر بدست آوردن بیت کوین نیز همینطور است. شما می توانید با کاربرد از راه های مختلف از ارزهای اشاره نگاری شده درآمد کسب کنید و برای این فقره احتیاج به هزینه و وقت کافی خواهید داشت، در اینجا به یکی از مهمترین و رایج ترین روش های درآمد ارز رمزنگاری شده میپردازیم:

تریدر یا سودا گر شدن
یکی از سریع ترین، آسان ترین و در گوهر حال خطرناکترین سیاق های پول درآوردن با بیت کوین، ترید یا معامله کردن روی صرافی هاست. ترید کردن اساساً به این معنی است که شما سعی می کنید وقتی قیمت یک ارز داخل کف است آن را خریداری کنید و درون قله آن را بفروشید.

به هر حال ترید موفق بیت کوین به قضا و قدر یا حدس و احتمال ارتباطی ندارد. تریدرهایی که معاملاتشان به سود ختم می شود، مقدار شایان توجهی زمان برای یادگیری اصول  ترید و غلبه بر مخاطره های مربوط، صرف کردن می کنند. تریدر موفق می داند که تو کوتاه مدت مقدور است خسران کند ولی بوسیله آن به دید سرمایه گذاری  تو آموزش نگاه می کند، زیرا مرام او سودکردن در بلندمدت است.

اگر می خواهید که یک تریدر خوب شوید، تامین شوید اطلاعات کافی را بخاطر بخاطر ترید کردن  بدست آورده اید.

معیار ای از صرافی ها برای ترید کردن صرافی بایننس (binance) میباشد.

بایننس چیست؟
بایننس نام یک اکسچینج چینی هست که با عضویت در سایتش میتونید به معامله و فروش ارزهای رمز نگاری شده بپردازید و یک trader شوید. همچنین تعداد ارزهایی که درون بایننس پشتیبانی میشود خیلی بیش است و راه اندازی گزینش وسیعی خواهید داشت.

صرافی غیرمتمرکز (DEX) که توسط صرافی بزرگ رمزنگاری بایننس توسعه یافته است، دسترسی کاربران خویشتن را از 29 ناحیه مسدود می سازد. این صرافی غیرمتمرکز به کاربرانی که حدس مسدود شدن دسترسی آنها بود دارد، از طریق پیامی خلال دخول آنها به این پلتفرم اطلاع رسانی می کند.

پیامی که داخل این پلتفرم ظاهر می شود عبارت است از:

بوسیله نظر می رسد شما از یک آدرس IP متعلق به یکی از کشورهای تحت بیدار سایت www.binance.org شده اید:

آمریکا، آلبانی، بلاروس، بوسنی، بورما، آفریقای مرکزی، کنگو، کره، ساحل عاج، اوکراین، کرواتی، کوبا، هرزگوین، ایران، عراق، کوزوو، لبنان، لیبریا، لیبی، مقدونیه، مولداوی، سربیا، سومالی، سودان، سودان جنوبی، سوریه، ونزوئلا، یمن و زیمباوه.

لطفا توجه داشته باشید درون تاریخ غره جولای 2019 بوسیله ساعت جهانی 00:00، مبادله دسترسی بوسیله رابط کاربری لذت پول از طریق وب سایت www.binance.org دیگر در دسترس کاربران با آدرس IP کشورهای علو قرار نخواهد داشت.

این پاپ آپ همچنین داخل مورد این که چگونه عوض و دسترسی بوسیله رابط این کیف پول از طریق وب سایت برای کاربران با آدرس IP کشورهای مذکور عقد خواهد شد، هشدار می دهد.

نکات مهم در استفاده از بایننس
این نکته مهم است که نباید با آی جای پا های بی اندازه وارد پنل بایننس شد، حدالمقدور از یک آی پی استفاده کنید که فقط از این آی اثر بخاطر یک اکانت بایننس استفاده شود تا مشکلات محدود شدن اکانت یا درخواست احراز هویت نداشته باشید. توجه داشته باشید که فیلترش-ک-ن های رایگان آی پی های عمومی دارن که صدها کاربر دیگر از آن استعمال میکنن و ممکن است چندین اکانت از این آی جای پا استفاده میکنند و همچنین دگرگونی در آی پی در دوره زمانی کوتاه بسیار متجاوز است که باعث ایجاد مشکل میگردد.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : سرور مجازی بایننس , سرور مجازی ترید , سرور مجازی با آی پی اختصاصی , سرور مجازی مخصوص ترید ارز دیجیتال ,

تاریخ : چهارشنبه 04 فروردين 1400 | نظرات () بازدید : 20
نویسنده : ki be kie |

کلید سازی سیار و شبانه روزی

کلید سازی سیار و شبانه روزی

خانه ها و مغازه ها امروزه معمولا دارای پشه ها و پنجره هایی با حفاظ ها و قفل های تامین هستند. انواع گوناگونی از قفل ها برای امنیت اعلی منازل و اماکن تجاری، استعمال می شود. هر قفلی نحوه باز کردن و کلید خصوصی به خودش را دارد. درهای ریموت دار نیز، متفاوت از درهایی با کلید و قفل ساده، باز می شوند.

 

کلیدسازی یکی از مهارت های پرکاربرد و ضروری در هر منطقه ای است. مقرری کلید ساز، خلق کردن مفتاح برای قفل تو شما است. در رخساره گم کردن کلید و یا پشت در ماندن تو زمان مکان گذاشتن قسمت قسمت کردن کلیدتان، می توانید به یک کلید سازی مطمئن مراجعه کنید. برای همه ما پیش آمده است که کلید را جا بگذاریم خواه کلید در قفل درب بشکند و دردسر زیادی برای ما ایجاد کند. کلیدساز با ساختن کلید از روی قفل پشه منزل شما را باز می نرم. اگرچه مایه های مختلفی برای کمتر کردن سختی کار کلیدسازی باریک شده است ولی تجربه، خلاقیت و تخصص کلیدساز کار بسیار نفوذ کردن گذاری تو عمل اجرا مفتاح سازی می باشد. به همین دلیل مراجعه به افراد توانمند داخل این حرفه از وقار زیادی برخوردار شده است.

 

به علت ضروری و تصادفی بودن نیاز به کلید ساز، کلیدسازی سیار و کلیدسازی شبانه روزی درون سطح خانه دادن ها وجود دارند تا بتوان داخل ساعات متنوع شبانه روز بخاطر ساختن کلید بوسیله آنها مراجعه کرد.

 

امروزه ایمنی بالایی تو ساخت درب های ساختمان و تولید مروارید های ضد دزدی و سیستم های ایمنی مختلف و حمایت بود دارد. تو این نوع درب های جدید از ترکیب تخته و فلز داخل ساخت مروارید کاربرد خواهد شد بوسیله طوری که ورقه های فلزی داخل بین دو روکش چوبی درب فراغت می گیرند و استقامت پشه را در برابر ضربات اضافه می دهند.

 

انواع خدمات کلید سازی

کلید سازی هم به صورت فردی و انحصاری انجام می شود و بی قراری توسط شریک ها. شریک ها نیرو های فنی خود را در سطح دهات پخش کرده و با تماس و ثبت آدرس شما، نزدیکترین نیروی خود بوسیله محل شما را مطلع می کنند.

 

انواع خدمات کلید سازی شبانه روزی

کلید سازی در محل به صورت شب هنگام روزی

قفل سازی سیار شبانه با نیروی فنی برای سوئیچ های سامان

تعویض قفل انواع مروارید تو محل

باز کردن قفل گاو قوطی 

مفتاح سازی آنلاین

ترفیع تکنولوژی باعث رونق شهود کسب و کارهای اینترنتی شده است. کلید سازی هم جزوی از ضروریات است. دسترسی آنلاین به افراد شاغل تو حرفه مفتاح سازی برای سهولت انجام خدمات درون مواقع ضروری حاجت بوسیله تعویض و یا پیدایش مفتاح متاخر ایجاد شده است. بدین دستگاه شما می توانید با صرف زمان کم، نزدیک ترین مفتاح ساز را به نگرش تک نظرتان استعمال کنید. یکی از مزیت های خدمات آنلاین، امکان تجسس و مقایسه قیمت ها و کیفیت فقره افراد آن صنف با یکدیگر است. به وسیله کامنت های درج شده توسط کاربران قبلی، می توانید میزان رضایت آنها از هزینه و نحوه ارائه خدمات را بسنجید.

 

کلید سازی در محل و کلید سازی سیار

حرفه مفتاح سازی جزو آن قسمت قسمت کردن از حرفه هایی است که اساسا سیار است. از طرفی بوسیله علت تخصصی و هوشمند شدن دروازه ها و قفل های منازل، کلید ساز احتیاج به رجوع بوسیله مکان مرسوم دید دارد تا بتواند تشخیص درستی درون باب بوسیله هم نوشانیدن تنظیمات و خواه سنخ قفل مذکور، بدهد و سپس مشت بوسیله تعمیر آن بزند. پس بنابراین کلید سازی سیار بهینه و سریع ترین نوع مفتاح سازی است.

 

کلید ساز ورزیده چه ویژگی هایی دارد؟

سرعت انجام ارتفاع

احاطه در ابداع مفتاح یدک برای کلید پا بر جا

توانایی مطابقت دادن هر کلید با قفل مخصوص به خودش

آشنایی با اسباب های کلید سازی مشابه سامان کلیدزن، کولیس، اره کمانی و...

وقت شناس وجود داشتن داخل خلال اتفاق های ناگهانی و عجله ای

بوسیله همراه داشتن مجری ابزارآلات کامل

بوسیله روز وجود داشتن و توانایی تنظیم درب ها و قفل های جدید و هوشمند 

یکی از نکات رادیکال در خلال واضح کردن کلید ساز، نزدیک بودن آن به محل مورد نظر است. غیر از دسترسی نوک تیز تر، نزدیک بودن کلیدساز نوعی امنیت داخل ظاهر کردن مکرر آن فرد، در صورت بروز مشکلات احتمالی ایجاد می بطی ء.

 

 زمانی که با قفل متروک مواجه شدید، بوسیله هیچ نشانی شخصا دست به مرمت آن بوسیله دستگاه سایر اجسام نم و خواه ابزارآلات، نزنید. برخلاف ظاهر ساده قضیه، این دستکاری ناشیانه می تواند قفل شما را کاملا از کار بیاندازد. در اولیه اقدام بهتر است به یک کلید ساز مراجعه کنید. به خصوص درباره قفل های جدید با فناوری پیشرفته ترشان، تو صورت ایجاد اشکال در مکانیزم فقره کردنشان، باید نفقه اضافی برای تعمیر و خواه حتی تعویض طولانی قفل، متحمل شوید. درباره قفل های دیجیتالی و ریموت دار، درون قیافه خرابی احتمالی، عملا مفید از شما برنخواهد آمد. زیرا این قفل ها حاجت به تنظیمات سیستمی دارند که کاملا یک دانش فنی است. 

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : کلید سازی , کلید ساز , قفل سازی , قفل ساز , سیار , شبانه روزی ,

تاریخ : سه شنبه 02 دي 1399 | نظرات () بازدید : 39
نویسنده : ki be kie |

ترموکوپل چیست؟ و انواع ترموکوپل

ترموکوپل صنعتی چیست

AترموکوپلهاGHAROOOOکه پهلو اساس پدیده سی بک seebeck (کار) می کنند دما را به ولتاژ تبدیل می کنند از. مزایای آنها می توان به سادگی، ارزان بودن، استحکام و دوام اوج و دقت مفت اشاره کرد محدوده. معادل گیری گرمی توسط ترموکوپل ها نسبتاً وسیع بوده و در شرایط محیطی گوناگون زیبنده استفاده می باشند ترموکوپلها.

به دلیل ثابت زمانی کوچک دارای سرعت پاسخ دهی خوب می باشند اما. به لحاظ تعظیم مواردی در نگرش نصب آنها، این سرعت پاسخ دهی تا اندازه زیادی کاهش می یابد مزایای.

ترموکوپل از:

مزایای آن ها می نبوغ به سادگی ، ارج مناسب ، تقویت و ابدیت بالا جهت مصارف صنعتی و مداقه مناسب رمز کرد محدوده. اندازه گیری دما توسط ترموکوپل ها گشاد بوده و در وضعیت محیطی متفاوت شایان مصرف می باشند ترموکوپل. ها دارای سرعت پاسخ دهی منت بدلیل ثابت زمانی کوچک می باشند از. معایب ترموکوپل ها ، غیر خطی بودن ، تماسی وجود داشتن در (معرض مجادله و گیاه و ، …) مداقه متوسط را می توان معروفیت برد موجب. استعمال ترموکوپل درون مکان هایی که لرزش یا ضربه وجود دارد برای مراقبت از سنسور از روکشی بنام ترموول یا غلاف استعمال می شود که باعث کاهش سرعت پاسخگویی می شود ساختار.

ترموکوپل ترموکوپل:

ها با استفاده از وحدت یک فلز و آلیاژ تولید می شوند و با همین مکانیزم ساده قادر به وزن گیری دما به راحتی داخل رنج وسیعی از 270 تا- حدود 1800 منصب می باشند انواع.

 

ترموکوپل ترموکوپل:

ها گوناگون مختلفی دارند که طبق جنس فلز و آلیاژ آن بوسیله ریه دسته ذیل تقسیم می شوند 1.

 

ترموکوپل. نوع K این :

ترموکوپل از سیم فلزی Ni Cr-به  (اشتهار تجاری کرومل Chromel  و ) Ni  Al-به (نام تجاری آلومل Alumel  ساخته) می شود این. ترموکوپل مفت بها است و یکی از پرکاربردترین و متداولترین نوع ترموکوپل ها می باشد رنج.  عملکرد دمایی آن بین 250 −C °و1300 C °این  (رنج مطلق تراشیدن و بسته به سازنده و نوع ظاهری آن متفاوت خواهد وجود بطور شهید ترموکوپل های سیمی شکل سنخ K رنج 40 تا- 250 درجه می باشد و سنخ میله ای آن قادر به اندازه گیری تا محدوده 1300 درجه هستند حساسیت). ترموکوپل تیپ K تقریبا 41 µV  C/°است  و معمولا در دماهای رفعت مورد استفاده استراحت می گیرد ترموکوپل. نوع K بخاطر کاربرد از مس نفوذ کردن ضد اکسیداسیون دارد لذا در کوره ها که اکسیداسیون رخساره می دهد ارزان است 2.

 

ترموکوپل. جنس J این :

 

ترموکوپل از فلز آهن Fe ( و ) آلیاژهای مس نیکل- Cu Ni-کنستانتان (Constantan ساخته  )  می شود رنج. دمایی این ترموکوپل بین 180 -C°و  800 C°است به. برهان احتمال اکسید شدن آهن این ترموکوپل، در صنایع قالب ریزی پلاستیک استفاده می شود درک. ترموکوپل نوع J ، بوسیله اندازه ی 51 µV Cاست/°درون. ترموکوپل نوع J به علت حیات آهن در مکانهایی که امکان اکسیداسیون حیات دارد بهتر است استفاده نشود 3.

 

ترموکوپل. نوع E  این:

 

ترموکوپل با مصرف از فلزات Ni Cr-کرومل (و) Cu Ni-کنستانتانConstantan (باریک ) می شود رنج. عملکرد دمایی آن، بین 40 −C °و 900 C°است این. ترموکوپل با 62 µV C/°بیشترین  حساسیت را دارد و می توان از آن در کاربردهای خلاء و مواردی که سنسور در آن حفاظت نشده، مصرف کرد 4.

 

ترموکوپل. نوع T این :

ترموکوپل از مس Cu و آلیاژ Cu Ni-کنستانتان  (Constantan ساخته) می شود-رنج. عملکرد دمایی این نوع ترموکوپل، بین 250 −C °و 400 C°است  این. ترموکوپل نسبتا کم ارزش و برای کاربردهای با دمای پایین مناسب است و تو موافق تری قائم است حس. این ترموکوپل، 46 µV C/°است  ترموکوپل. نوع T در صنعت به دلایل ذیل بیشتر مورد کاربرد می گیرد نسبت :

    بوسیله طولانی گوناگون ترموکوپل خطی تر است رنج

    منصب حرارت مناسبی دارد همچنین

    از حساسیت دهش برخوردار است 5

 

ترموکوپل.    سنخ N N :

این ترموکوپل از فلزهای Ni-Cr-Si (به صیت تجاری نیکروسیل) و Ni-Si-Mg (به نام تجاری نیسیل  Nisil) باریک می شود. محدوده دمائی آن بین -270°C و +1300 °C  است. دریافتن این ترموکوپل، 30 µV/°C  است و معمولا در دماهای بالا تک استفاده راحتی می گیرد. نیز بردباری این سنسور داخل برابر اکسید شدن در دماهای ارتفاع بهتر نوع K می باشد.

 

6.    ترموکوپل جنس  R،  S S و :

B این ترموکوپل ها با استفاده از-Pt (Rh - پلاتین) رادیوم با ترکیبات متنوع مخلوق می (شود تفاوت این سه جنس در میزان پلاتین). آنهاست بها¬آن ها بالا و حساسیت آن بسیار کم و تو  حدود10/°µV  C و محدوده دمایی آن  -تقریبا °50 C +و °1750 C. است گوناگون این ترموکوپل ها در اندازه گیری با دمای بالا بطور مثال در صنعت تیغ دار کردن و فولاد به کار می.قضیه)

 

ند زمان پاسخ یک ترموکوپل چقدر

است؟ زمان مورد نیاز یک سنسور برای الحاق به.63 2٪ تغییر مرحله دما در یک مجموعه از شرایط روشن تعریف شده. است پنج ثابت زمان لازم است تا سنسور به 100٪ ارج تغییر مرحله نزدیک. شود ترموکوپل محل پیوند در معرض سریعترین پاسخ را نمایش می. دهد نیز هرچه قطر غلاف پروب عرشه باشد ، واکنش سریعتر خواهد بود اما حداکثر گرمی ممکن است پایین تر. باشد با این حال ، آگاه باشید که گاهی اوقات غلاف پراب نمی تواند در برابر دمای کامل نوع ترموکوپل مقاومت. یواش درباره زمان پاسخ ترموکوپل بیشتر.

 

بدانید چگونه جنس محل پیوند پراب را انتخاب

کنید؟ پراب ترموکوپلی برش خورده با یکی از سه نوع یکدلی وجود: دارد زمینی ، بی محور خواه در. معرض داخل نوک یک پراب اتصالی خاکی ، سیم های ترموکوپل از لحاظ جسمی به سرنوشت داخلی دیواره پراب وصل می. شوند این حکم باعث واگذاری حرارت از بیرون ، از قانون دیواره پراب به محل پیوند ترموکوپل می. شود داخل یک پراب بی بنیاد ، یگانگی ترموکوپل از دیواره پراب جدا می. شود زمان پاسخ آهسته پر حرارت از استیل پایه .

 

است مزایای:

ترموکوپل از مزایای آن ها می استعداد به سادگی، قیمت مناسب، تقویت و دوام رفعت جهت مصارف صنعت و دقت مفت اشاره. کرد محدوده پیمانه گیری حرارت توسط ترموکوپل ها وسیع بوده و در شرایط محیطی متفاوت برازنده استفاده می.  باشند ترموکوپل ها دارای سرعت پاسخ دهی خوبی بدلیل ثابت زمانی کوچک می. باشند از معایب ترموکوپل ها، غیر خطی بودن، تماسی (بودن داخل معرض اغتشاش و شوک ...)و ، دقت متوسط را می توان نام. برد موجب استفاده ترموکوپل در جا هایی که لرزش یا ضربه وجود دارد برای محافظت از سنسور از روکشی بنام ترموول یا غلاف کاربرد می شود که باعث کاهش سرعت پاسخگویی می.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : ترموکوپل , ترموکوپل صنعتی , قیمت ترموکوپل , ترموکوپل نوع K , ترموکوپل نوع J , ترموکوپل نوع E , ترموکوپل نوع T , ترموکوپل نوع N , ترموکوپل نوع R، S و B ,

تاریخ : سه شنبه 18 آذر 1399 | نظرات () بازدید : 40
نویسنده : ki be kie |

خدمات سئو یا خدمات seo خواه خدمات بهینه سازی همه به یک مجرد بوده و توسط همدستی سئوکار بصورت تخصصی ادا می شود. امروزه بسیاری از افراد و شرکتها با توجه نیاز خود علت تبلیغات نیازمند هستند تا تو موتورهای استفهام مشابه گوگل درون صف های بالا دیده شوند. هنگامی یک وب سایت داخل در کلمات کلیدی خویشتن داخل جایگاه های بالای موتورهای جستجو قرار گرفت نیازمند آن است تا جایگاه خود را حفظ نماید.

خدمات سئو ( خدمات seo ) چیست؟

بطور کلی به فعالیت های انجام شده داخل وب سایت و خارج از وب سایت جهت قرار گرفتن کلمات کلیدی وب سایت در صفحات نخست موتورهای جستجو و حفظ ایستگاه در آنها، خدمات سئو گفته می شود. خدمات سئو یک فرایند بوده و مادامی که وب سایت ها حیات دارند می بایست این فرآیند وجود داشته باشد. شرکت سئوکار نمایش دهنده خدمات سئو برای کلیه کسب و کارها در ابعاد متنوع است. به افرادی که خدمات سئو را انجام می دهند اصطلاحا سئوکار گفته می شود.

 

خدمات سئو سفید چیست؟

خدمات سئو سفید به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که تو راستای قوانین موتورهای تحقیق بوده و از روش ها و تکنیک های حبابی و غیر متعارف استفاده نشود. موتورهای تفحص هوشمند مانند گوگل همیشه تو صدد آن هستند که با توجه به جستجوی کاربران بهینه نتایج را درون اختیار آنها فراغت دهند. خدمات سئو سفید  روش های بهینه سازی وب  سایت ها بوده که قوانین موتورهای تحقیق را رعایت می کنند و از ماندگاری فوقانی برخوردار هستند.

 

خدمات سئو سیاه چیست؟

خدمات سئو سیاه به طور کلی به فعالیت هایی اطلاق می شود که از وضع های جاهل متعارف داخل صدد فریب موتورهای تفحص باشند. خدمات سئو سیاه یا تاج سیاه مقدور است بصورت بلافاصله باعث گشایش رتبه سایت و هدایت ترافیک بوسیله سمت سایت گردد ولی عمر آن بسیار کوتاه بوده و پس از وقوف موتورهای جستجو از این مسئله، وب سایت مرتکب شده را جریمه خواهند کرد.

 

چرا  کسب و کارها به خدمات سئو نیازمند هستند؟

بصورت کلی روش های تبلیغات را می استعداد به جند نوع تقسیم بندی نمود: 1- رادیو 2- تلویزیون 3- تبلیغات محیطی و .. یکی از وضع های تبلیغات سئو می باشد. سئو دارای سه ویژه گی شاخص است که هیچ کدام از سیاق های تبلیغاتی نام برده شده از آن برخوردار نمی باشند:

 

سئو یا بهینه سازی سایت هدفند است ولی سایر راه های تبلیغاتی دارای هدفمندی زیادی نیستند

سئو دارای ماندگاری فوقانی است ولی تمامی نحو های تبلیغاتی به محض اتمام شارژ دیگر کسب و امر دیده نخواهد شد.

سئو دارای خرج های کمتری از طرز های تبلیغاتی شهرت گرفتار شده می باشد.

 از این رو تصرف و امر ها به این روش تبلیغاتی نیازمند می باشند.

 

چگونه بوسیله شرکتهای خدمات سئو اطمینان کنیم؟

یکی از نگرانی بسیاری از افراد متکی بوسیله اشخاص یا شرکت هایی هستند که خدمات seo عرضه می دهند. برای بدست آوردن یک اطمینان نسبی مقدمه شما می بایست مطالعه نمایید شرکتی که ادعای ارائه خدمات سئو می نماید خود چه جایگاهی در موتورهای تفحص دارد. اگر ترافیک قابل قبولی از سمت موتورهای جستجو داشت، سپس شما می بایست فدایی میزان کارهای سئو آن شرکت را بررسی نمایید تا متوجه شوید آیا همان کاری که بخاطر خویشتن انجام داده است، برای مشتریانش اجرا شده است یا خیر. حال با بررسی موارد قبلی شما می توانید حداقل از این مسئله اطمینان نتیجه نمایید که شرکت مورد نظر دارای توانایی جهت عمل این خدمت می باشد اما باز این دلیل کافی نخواهد حیات. از این رو تضمین های کافی جهت عمل موضوع پیمان نامه می تواند تا حدی تفکر شما را آسوده سازد. یکی از نکات مهمی که صاحبان کسب و کارها می بایست از آن اگاهی داشته باشند این مسئله است که فقط موتورهای جستجو، وب سایت شما ارزیابی می کنند و جایگاه شما را برملا می نمایند از این رو در بسیاری موارد وجهه جایگاهی خاص توسط افراد عملا غیر ممکن خواهد بود.

 

هزینه خدمات سئو چگونه محاسبه می شود؟

هزینه خدمات سئو به میزان ترافیک کلمات کلیدی و سختی و راحتی آنها بستگی دارد. نفقه خدمات سئو امکان پذیر است بخاطر کلمات مختلف و همچنین جنس وب سایت ها متفاوت باشد. نفقه خدمات سئو معمولا توسط ادوات Google Planner تخمین می شود. این ابزار میزان رسیدگی کلمات کلیدی را در ماه نشان می دهد.

 

مهمترین خدمات سئو

شرکت سئوکار عرضه دهنده خدمات seo، فعالیت های بی وقفه و یکپارچه ای را جهت بهبود رتبه سایت در موتورهای استفهام انجام می دهد.  در ادامه به فدایی از مهمترین خدمات سئو اشاره شده است:

 

برطرف نمایاندن مشکلات متخصص سایت

قبل از هرگونه فعالیت بهینه سازی برای وب سایت مطلع می بایست والا ساخت متخصص سایت مناسب باشد و به عبارتی دیگر می بایست مشکلات فنی وب سایت برطرف شود. شریک شدن سئوکار ابتدا طی یک سیلی مسوده کلیه مشکلات فنی وب سایت را وارسی نموده و سپس به برطرف کردن این مشکلات فنی می پردازد. تا زمانی که مشکلات فنی وب سایت بصورت کامل برطرف نشده باشد نمی توان در مراحل اتیه به نتیجه مطلوبی رسید.

 

تولید و مدیریت محتوا

در بحث سئو تولید محتوا یکی از مهمترین معیارها می باشد. می بایست بخاطر وب سایت روی کلمات کلیدی تک دیدن محتوای کم ارزش آماده ظهور. مدیریت محتوا  از عموم وظایف اصلی صاحبان کسب و حکم می باشد.

 

فعالیت در شبکه های اجتماعی

فعالیت در شبکه های مدنی یکی از معیارهای موتورهای جستجو برای قراردادن کلمات کلیدی درون جایگاه های رفعت می باشد. شبکه های اجتماعی با اعطا کردن سیگنال های پرعضله به سمت وب سایت باعث می شود روزه ترافیک مطلوبی بوسیله سمت وب سایت هدایت شود.

 

ایجاد بک لینک های غریزی

اگر چه بک لینک ها اندک کم از اعتبارشان کاسته می شود ولی هنوز دارای احترام می باشند و باعث اعطا کردن قدرت به وب سایت و خواه بعبارتی دیگر باعث بهبود رله کلمات کلیدی درون موتورهای جستجو می شوند. ولی اینکه از چه وب سایت هایی بک لینک پژمرده شود و از چه وب سایت هایی اندوهناک نشود از جمله موارد تخصصی است که شرکت سئوکار به آن می پردازد. خلق بک لینک های می بایست بصورت طبیعی رخ پذیرد داخل غیر اینصورت می تواند صدمات زیادی به وب سایت مخبر نماید.

 

فعالیت در دایرکتوری های هدف

دایرکتوری های هدف برای وب سایت ها در مملکت های مختلف، متفاوت می باشند. دایرکتورهای کمال مطلوب با داشتن قدرت متجاوز خود می توانند بصورت فزاینده ای بوسیله وب سایت ها کمک نمایند. فعالیت تو دایرکتورهای شعار یکی از خدمات سئو اساسی قابل ارائه توسط شرکت سئوکار است.

 

مدیریت وبلاگ

وبلاگ ها ابزارهای قدرتمندی هستند که می توانند براحتی و بسادگی محیطی را برای شما مهیا آورند که هر نحو محتوایاتی را بتوانید براحتی منتشر نمایید. از آنجایی که دامنه اصلی وبلاگ ها از غلبه زیادی برخوردار است از اینرو می توانند به وب سایت هایی که لینک می دهند تشخیص خویشتن را منتقل نمایند. ایجاد وبلاگ های مختلف برای وب سایت و مدیریت تمامی آنها از جمله خدمات سئو قابل عرضه توسط شریک سئوکار است.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : خدمات سئو , خدمات seo ,

تاریخ : یکشنبه 09 آذر 1399 | نظرات () بازدید : 39
نویسنده : ki be kie |

خرید مانتو

مانتو یکی از مهم ترین لباس ها برای خانم ها و دختران جوان است که تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت فرم اندام و ظاهر آن ها دارد از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب مدل مانتوی خود به فرم اندام و رنگ پوست و ویژگی های ظاهری تان توجه کنید.دل و رنگ مانتو اگر بدرستی انتخاب شود عیب های موجود در فرم اندام شما تا حدودی پوشیده می شود و باعث می شود تا شیک پوش و جذاب تر به نظر برسید در این بخش از دنیای مد پوشاک ویولت شما را با نکات مهم هنگام خرید مانتو آشنا می کنیم.

خرید مانتو

اینستاگرام پوشاک ویولت

 کامال تلگرام پوشاک ویولت

راهنمای خرید مانتوی مناسب

انتخاب و خرید مانتو با توجه به اندام

یکی از چیزهایی که باید در انتخاب مانتو به آن دقت کنید، اندام و قدتان است. انتخاب بلندی مانتو با قد شما رابطهٔ عکس دارد، اگر قدتان کوتاه است سعی کنید از مانتوهای کوتاه دوری کنید. اما اگر قد بلندی دارد، مانتوهایی که بلندیشان تا زانوی شماست برازنده خواهد بود.

یک طراح لباس می گوید:«پیشنهاد من به خانم هایی که ریز اندامند، مانتوهای فون، پیلی دار یا چین دار است.»

همچنین به خانم هایی که اضافه وزن دارند توصیه می کند که:«این دسته از خانم ها بهتر است مانتوهایی با برش راسته با قدی تا زیر زانو و با طرح های عمودی و ترکیب رنگهایی که تیره در آن غالب باشد، انتخاب کنند. در این صورت لاغر تر بنظر خواهند رسید.»

خرید و انتخاب مانتو بر اساس فرم بدن

 

خرید مانتو

اینستاگرام پوشاک ویولت

 کامال تلگرام پوشاک ویولت

راهنمای انتخاب و خرید مانتو برای خانم های قد بلند:

در انتخاب مانتو به اندام و قدتان توجه کنید و اگر قد بلندی دارید به نکات زیر توجه نمایید :

 • خانم های قد بلند باید مانتوهایی را انتخاب کنند که بلندیشان تا زانوی آنها باشد زیرا مانتوهای کوتاه و خیلی بلند برازنده آنها نیست.
 • خانم های قد بلند بهتر است مانتو و شلوار هم رنگ نپوشند ، انتخاب تک رنگ برای مانتو و شلوار خطی یکدست ایجاد می کند و آنها را بلندتر نشان می دهد بنابراین باید مانتو و شلوار رنگ متفاوتی داشته باشد چرا که انتخاب این منتو و شلوار سبب می شود قد به چند قسمت مختلف تقسیم شده و قد کوتاه تر به نظر برسد.
 • پوشیدن مانتوهای خیلی کوتاه ، پاها را بلندتر نشان می دهد بنابراین خانم های قد بلند نباید مانتوهای خیلی کوتاه بپوشند.
 • پوشیدن مانتو گشاد و باد کرده موجب بزرگتر نشان دادن اندام می شود بنابراین این مانتوها مناسب افراد قد بلند نیست.
 • خانم های قد بلند برای اینکه قدشان متناسب تر دیده شود باید مانتویی انتخاب نمایند که توجه را از قد دور کند و به انحناها و برجستگی های بدن تاکید بیشتری بکند پس باید مانتوهای زنانه کمردار تنگ را که آنها را خوش اندام و زیبا نشان می دهد ، انتخاب کنند.

راهنمای انتخاب و خرید مانتو برای خانم های ریز اندام و کوتاه قد:

خانم های که قد کوتاهی دارند باید مانتوهایی را انتخاب نمایند که قدشان را بلندتر از آنچه هستند نشان دهد . این خانم ها باید در انتخاب مانتو دقت کنند و نکات زیر را مد نظر بگیرند:

 • خانم های ریز جثه و قد کوتاه بهتر است از مانتوهایی که راه های عمودی باریکی استفاده کنند زیرا وجود خطوط عمودی آنها را بلندتر نشان می دهد.
 • خانم های قد کوتاه نباید مانتوهای خیلی بلند انتخاب کنند زیرا موجب می شود که کوتاهتر دیده شوند ، مانتوهای که قد آنها تا روی زانو هست برای این خانم ها مناسبتر است و قد آنها را بلند تر نشان می دهد.
 • خانم های قد کوتاه نباید مانتوهای گشاد و کلوش انتخاب کنند زیرا آنها را چاق و کوتاه تر نشان می دهد . این افراد بهتر است مانتوهای چروک نیز نپوشند.
 • خانم های قد کوتاه بهتر است مانتو های ساده ای که تنگ و قالب تن هستند، انتخاب کنند و اگر سایز آستین و شانه مانتو بزرگ است به خیاط برای درست کردن آن بسپارند.

مانتو راه راه مناسب برای افراد قد کوتاه

 

خرید مانتو

اینستاگرام پوشاک ویولت

 کامال تلگرام پوشاک ویولت

راهنمای انتخاب و خرید مانتو برای خانم های چاق و درشت اندام:

این بخش پاسخ یکی از پرتکرارترین سوالاتی هست که کاربران از بخش دنیای مد پوشاک ویولت داشتند ؛ نکات انتخاب و خرید مانتو برای خانم های سایز بزرگ . خانم هایی که اندام درشتی دارند ودارای اضافه وزن هستند همیشه به دنبال مانتوهایی هستند که مناسب اندامشان باشد و آنها را لاغرتر نشان دهد. این خانم ها باید در انتخاب مانتو نکات زیر را در نظر بگیرند:

 • خانم های چاق و درشت اندام باید سایز مانتویی را که می پوشند ، بدانند و مانتویی را انتخاب نکنند که برایشان تنگ باشد بلکه باید مانتو هایی را انتخاب کنند که اندازه شان باشد .
 • مانتو هایی که دارای خط عمودی است افراد چاق را کشیده تر و لاغر تر نشان می دهد و مانتو هایی با راه راه های افقی این خانم ها را چاق تر نشان خواهد داد پس این خانم ها باید مانتوهایی با خطوط عمودی انتخاب کنند و یا مانتویی را انتخاب کنند که اصلا راه و خطی ندارند.
 • زنان درشت اندام نباید هیچگاه مانتو های کشی و استرچ و مانتوهای کمر کشی انتخاب نمایند زیرا این نوع مانتوها آنها را چاق تر نشان می دهد.
 • پوشیدن مانتوهایی که جیب های بغل از رو دارند برای خانم های چاق مناسب نیست
 • خانم های چاق باید مانتوهای را انتخاب کنند که خیلی کوتاه نباشد زیرا این مانتوها آنها را کوتاه تر و چاق تر نشان می دهد.
 • پوشیدن مانتوهایی که از پلو شکاف های جانبی دارند، برای خانم های چاق مناسب است و سبب راحت تر حرکت نمودن آنها می شود.
 • پوشیدن مانتوهایی با دامن های کلوش یاA شکل برای خانم های چاق مناسب تر است.

انتخاب مانتو بر اساس قد و فرم بدن

خرید مانتو

اینستاگرام پوشاک ویولت

 کامال تلگرام پوشاک ویولت

راهنمای انتخاب و خرید مانتو برای خانم هایی با شکم بزرگ:

برخی خانم ها با اینکه سایر اندام بدنشان تقریبا متناسب است اما شکم بزرگی دارند . انتخاب مانتو برای این افراد کمی مشکل است و آنها باید مانتو هایی ا انتخاب نمایند که ویژگی های زیر را داشته باشد :

 • برای اینکه این خانم ها شکم خود را بپوشانند و شکمشان کوچک تر دیده شود بهتر است مانتوهای مدلWrap یا چپ و راست (مدلی که یک طرف لباس روی طرف دیگر پیچیده می شود) را انتخاب کنند زیرا این مدل مانتو ها باعث می شود که سینه شما به دو قسمت تفکیک بشود و کمر مشخص تری ایجاد کند.
 • خانم هایی که شکم بزرگ دارند هرگز نباید مانتو های کمردار بپوشند زیرا این مدل جمع شدگی و چین در قسمت شکم ایجاد می کند و سبب می شود شکم بزرگ به نظر برسد .
 • اگر جزو این دسته خانم ها هستید مدل مانتوهایی که دارای جیب، پلیسه و چین در قسمت میانی بدن هستند ، انتخاب نکنید زیرا تمام توجه ها را به شکم شما معطوف می کند.

راهنمای انتخاب و خرید مانتو برای خانم هایی با سینه بزرگ:

برخی خانم ها سینه بزرگی دارند و دنبال مانتوهایی هستند که سینه آنها را کوچک نشان دهد ، این گونه مانتو ها ویژگی های زیر را دارا هستند :

 • اینگونه خانم ها بهتر است ، مانتوهایی با بالاتنه گشاد بپوشند تا سینه هایشان کوچکتر به نظر برسد و از پوشیدن مانتوهای تنگ که اطراف سینه کشیده می شود خود داری کنند.
 • خانم هایی که سینه بزرگی دارند بهتر است مانتوهایی که در دو طرف دگمه دارند، نپوشند چرا که سبب بزرگتر به نظر رسیدن سینه ها می شود.
 • برای اینکه توجه ها از سمت سینه های شما دور شود از لوازم جانبی ، روسری های رنگی زیبا ، کفش های زیبا استفاده کنید.
 • مانتوهایی که بر روی سینه شان جیب دارند باعث جلب توجه به سینه های شما می شود پس این نوع مانتو ها را انتخاب نکنید.
 • مانتوهای پلیسه دار و چین دارکه سبب می شوند توجه از سینه های شما دور شود ، انتخاب کنید.

انتخاب و خرید مانتو با بالاتنه گشاد

خرید مانتو

اینستاگرام پوشاک ویولت

 کامال تلگرام پوشاک ویولت

راهنمای انتخاب و خرید مانتو برای خانم هایی با سینه کوچک:

برخی از خانم ها دارای سینه های کوچکی هستند این افراد برای انتخاب مانتو باید به نکات زیر توجه کنند:

 • زنان دارای سینه های کوچک که اندام گلابی شکلی دارندو نیمه پایین بدن آنها از نیم تنه بالایی آنها بزرگتر و سنگینتر است باید برای ایجاد تعادل، مانتوهای طرح دار و رنگ روشن با شلوارهای تکرنگ و ساده بپوشند اما همانطور که قبلا هم در دنیای مد پوشاک ویولت توضیح دادیم اگر مانتو طرح دار انتخاب نمودید هرگز طرح های خیلی بزرگ را انتخاب نکنید و مانتو هایی که طرح های متوسطی دارند را انتخاب کنید.
 • این افراد باید مانتوهایی انتخاب کنند که در قسمت سینه خود تزئینات دارند زیرا وجود تزئینات در ناحیه سینه موجب می شود سینه ها بزرگتر به نظر برسند.
 • این افراد برای بزرگتر نشان دادن سینه خود باید مدل هایی را انتخاب کنند که درست زیر سینه جمع می شود.
 • این افراد برای بزرگتر نشان دادن سینه خود باید پارچه های بافت دار یا براق را انتخاب نمایند.
 • خانم های که سینه کوچک دارند برای بزرگتر به نظر رسیدن سینه شان باید از مانتوهایی که در قسمت سینه دارای دگمه، تزئینات ، قلابدوزی و گلدوزی هستند ، استفاده کنند.

خرید بهترین مانتو برای بزرگتر نشان دادن سینه

بد نیست بدانید اگر شانه های پهنی دارید

اگر دارای شانه های پهنی هستید و در انتخاب مانتو دچار مشکل شده اید ، مانتو خود را اینگونه انتخاب کنید :

 • خانم های دارای شانه های پهن باید مانتوهایی را انتخاب نمایند که عرض شانه را کوچکتر نشان دهد به همین دلیل باید از پوشیدن مانتوهایی که مدل برش مربعی روی شانه، اِپل، پف روی شانه یا آستین سر خود دارند اجتناب نمایند.
 • این خانم ها باید برای ایجاد تناسب بین شانه ها و پایین تنه خود مانتویی با کمربند ظریف بپوشند زیرا این مانتو کمی پف روی دامن ایجاد می کند.
 • این افراد برای اینکه عرض شانه بیشتر نشان داده نشود باید آستین های ساده یا حتی مانتوهای بدون آستین (سارافونی)را انتخاب کنند تا باریکتر به نظر برسند .
 • خانم های دارای شانه پهن باید پارچه های لَخت و کشی را برای مانتو خود انتخاب کنند.
خرید مانتو

اینستاگرام پوشاک ویولت

 کامال تلگرام پوشاک ویولت

نکات کلی در انتخاب و خرید مانتو :

 • مانتویی را انتخاب کنید که با اندام شما هماهنگ باشد اگر پایین تنه شما چاق است مانتویی که قسمت پایین تنه اش گشاد باشد ، انتخاب کنید.
 • اگر دارای بالا تنه چاقی هستید بهتر است مدل مانتویی را انتخاب کنید که راسته و گشاد باشد .
 • مانتو های تنگ خریداری نکنید زیرا با چند بار پوشیده شدن چروک می شوند.
 • برای افرادی که کوتاه قد هستند یا قد بلندی دارند ، انتخاب مانتوی بالای زانو مناسب نیست.
 •  برازنده ترین مانتویی که یک خانم را متشخص و شیک پوش می کند مانتویی روی زانو تا حدودا 15 سانتی متر از آن پایین تر است.

نکات مهم در خرید مانتو مناسب فرم بدن

انتخاب و خرید مانتو بر اساس سن :

مدل مانتو برای خانم های جوان

خرید مانتو

اینستاگرام پوشاک ویولت

 کامال تلگرام پوشاک ویولت

از مدل مانتو هایی که مناسب دختران جوان و نوجوان هستند ، مدل های جلو باز، انواع مانتو اسپرت بلند و کوتاه، مانتو با طرح های سنتی و فانتزی و… می باشد. معمولا مانتوهای دخترانه امروزی و به سبک ساده مدل های بدون یقه هستند و در آنها از پارچه های شل استفاده شده است.

سبک های کلاسیک با طرح های نامتقارن نیز می تواند انتخابی خوب برای مدل مانتو دخترانه است.دختران جوان بهتر است مانتوهایی ساده اما با رنگهای شاد و فانتزی انتخاب کنند تا جذاب تر به نظر برسند.

مدل مانتو برای خانم های میانسال

مانتوی زنان میانسال باید تفاوت هایی با مانتوی زنان جوان داشته باشد، خانم های میانسال باید مدل لباس های سرسنگین و خانمانه انتخاب کنند و از استایل های اسپرت دوری کنند. مانتوهای بلند که کار شده یا ساده هستند برای آن ها مناسب اند.

انواع مدل های مانتو مجلسی و مدل مانتو ساده و طرح دار برای خانم های میانسال مناسب هستند . خانم ها در این سن و سال می توانند بر حسب سلیقه خود از مدل مانتوها با رنگ های تیره و روشن مناسب استفاده کنند.

خرید مانتو مناسب برای زنان میانسال

خرید مانتو

اینستاگرام پوشاک ویولت

 کامال تلگرام پوشاک ویولت

انتخاب رنگ مانتو بر اساس رنگ پوست:

انتخاب رنگ مانتو کاملا سلیقه ایست اما در نظر گرفتن قواعد انتخاب رنگ مناسب برای مانتو باعث زیبا تر و خوش هیکل تر به نظر رسیدن ما می شود پس مانتوی خود را با توجه به رنگ پوستتان انتخاب کنید:

مانتوی مناسب برای پوستهای روشن:

افراد دارای پوست روشن که دارای موهایی بلوند و روشن و رنگ چشم سبز، آبی، طوسی یا قهوه ای روشن هستند ، بهتر است مانتوهایی به رنگهای آبی ملایم، قهوه ای، بژ، آبی سیر انتخاب کنند و از پوشیدن مانتوهایی به رنگ قرمز، صورتی، نارنجی، زرد، ارغوانی و سفید خودداری کنند.

مانتوی مناسب برای پوستهای تیره:

افراد دارای پوست تیره که چشم و موهای مشکی یا قهوه ای تیره دارند بهتر است رنگهایی مانند صورتی، سفید، خاکی، آبی ملایم، طوسی روشن بپوشند و از طبق آنچه دنیای مد پوشاک ویولت توصیه کرده است پوشیدن لباس با رنگهای گرم و تیره و رنگ های مشکی، قهوه ای تیره، فیروزه ای، سبز یشمی، قرمز تیره خودداری کنند.

 

انتخاب و خرید مانتو طوسی رنگ برای پوست های تیره

مانتوی مناسب برای پوستهای معمولی:

افراددارای رنگ پوست معمولی بهتر است مانتو خود را هماهنگ با رنگ چشمشان انتخاب کنند . رنگهای مناسب برای این افراد ، بژ، آبی، سورمه ای، گندمی، مشکی، صورتی است و رنگهای نامناسب برای این افرا د مغز پسته ای، بنفش، قهوه ای تیره و قرمز است اما از پوشیدن مانتوهایی به رنگ پوستتان خودداری کنید.

 

منبع : نمناک

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : مانتو , مدل مانتو جدید , مانتو جلو باز , مدل مانتو جلو باز , مانتو شیک , مانتو تابستانی , مانتو دخترانه , مانتو کتی , مانتو حریر , مانتو اسپرت , مانتو جلو بسته , مانتو شیشه ای , مانتو مجلسی مشکی , مانتو جلو باز در تهران , مانتو جلو باز تابستانی , مانتو زنانه , مانتو نخی , مانتو مجلسی شیک ,

تاریخ : شنبه 21 تير 1399 | نظرات () بازدید : 65
نویسنده : ki be kie |

"موسسه حرف آخر" تو سال 1390 با هدف ارتقای سطح آموزشی و گسترش رحم آموزشی درون سطح کشور فعالیت خود را مقدمه کرد. نفاق اصلی محصولات "حرف آخر" با سایر موسسات درون استفاده از انیمیشن و راهکارهای الگو محور است. اما سرود چیست؟

 

بخوانید در مورد : کنکور ۱۴۰۰ فقط در ۴ ماه با حرف آخر

در موسسه حرف آخر خط به خط تاریخ های درسی با استفاده از انیمیشن شقه کرۀ راست مغز شما را فعال می کند. (داخل این وفاق تو امتداد بیشتر صحبت خواهیم کرد). بنابرین شما به جای استعمال از هزاران نکته ای که تو سایر تاریخچه ها و یا موسسات مشابه گفته می شود، چند الگوی سهل را یاد می گیرید. این به شما کمک می کند، بتوانید طیف وسیعی از سوالات را حل کنید. "دست افزار آخر" به شما ثابت می کند که موفقیت درون کنکور آنقدرها هم ابدار و دور از دسترس نیست و نیاز به ساعت های متمادی حفظ کردن انواع اقسام دروس ندارد. به عکس پرورش خواندن بوسیله روش موسسه حرف آخر فوق العاده شیرین و دوست داشتنی است و حتی می تواند به یک تفریح و سرگرمی تبدیل شود. این همان راز موفقیت داخل کنکور است. "ایجاد شور و فرع" مفید است که "حرف خاتمه" می بطی ء. اما چگونه؟ به امتداد مقاله دقت کنید.

 

موسسه دست افزار آخر چگونه باعث موفقیت در کنکور می شود؟

 

والاتر از نیمکرۀ راست گفتگو کرده بودم. اما در این نیمکره دقیقا چه معارفه است؟

 

اصطلاح و ادوات پرورش نیمکرۀ عبث مغز، تصویر و آموزش تصویری است. ما فقط فرمول های خشک و مشکل را بوسیله شما دیکته وار نمی گوییم، بلکه ما فرمول ها را بوسیله واژه تصویر بخاطر شما ترجمه کرده ایم! این تعبیر تصویری باعث می شود نیمکره راست بوسیله فرمان بیفتد و فرمول ها تو حافظه اهتزاز مدت شما جا خوش کنند. و چه چیزی از این بهتر که فرمول های سختی که دم اضافی برای حفظ کردن لازم دارند، خیلی اسودگی وارد حافظه بلند مدت شوند؟

 

وقتی این مرحله از آموزش رد شد، زمان حال ما یک اتفاق ویژه در نیمکره عبث برایتان رقم می زنیم. ولی چگونه؟ به رویت می رسد همۀ فرمول ها و اطلاعاتی که ما یاد می گیریم، زنجیره ای از اطلاعات هستند که ارتباطی با حزن ندارند. ولی نکته اینجاست که حرف آخر، پیوند نامرئی این اطلاعات را برای شما مرئی می کند. ما سعی می کنیم هر تحصیل و هر فصل را با استفاده از طریق والده( همان پیوندی که گفتیم) که تعبیر کردن کننده و توضیح دهنده ی همه ی قوانین آن جزئي از جمله است، به شما آموزش دهیم. تو سیستم آموزشی ما به این قانون مام "الگو" می گوییم.

 

یاد گرفتن الگو، بیش موثرتر از یاد دریافت تکنیک است. در مقابل الگو شیوه ای است که برای تعداد یدکی پرسیدن زیبنده استفاده است، داخل حالی که تکنیک فقط برای یک تیپ پرسیدن متناسب استفاده است. پس شما لازم است تکنیک های زیادی یاد بگیرید، و از آنجایی که این تکنیک ها تو حافظه کوتاه مدت شما ثبت می شوند، خواهید دیدن که نزدیک کنکور، هیچکدام از این تکنیک ها در پندار شما نمانده و به کارتان نمی آید.

 

ولی الگو اندوه تام مرطوب و موثرتر است، و هم با شیوه ی ویژه آموزش ما، مستقیم بوسیله حافظه بلند مدت شما می رود.

 

ذهن کوتاه مدت فقط بوسیله درد دوران امتحانات می خورد، در صورتیکه بخاطر توفیق در کنکور بوسیله ذهن بلند مدت حاجت دارید و رمز توفیق تو کنکور انتقال اطلاعات از حافظه کوتاه مدت بوسیله حافظه بلند مدت است.

 

موسسه حرف آخر چگونه ریاضی آموزش می دهد؟

 

از آنجایی که یاد گرفتن تعداد بخشی سرمشق نسبت به پرورش انواع تکنیک ها زمان بسیار کمتری می برد، شما چیزهایی که شاید یک سال از وقتتان را می گرفت، با مصرف از دوره آموزشی موسسه حرف عاقبت درون سه گانه الی چهار ماه یاد می گیرید. و بقیه ی لمحه باقیمانده را صرف دوره ی یادگیری ها خواهید کرد. مثلا بخاطر آموزش درس ریاضی، استاد عبدالرضا منتظری، با بیست سال سابقه ی تدریس و تبحر درون تصویرسازی و انیمیشن و با مصرف از سرمشق سازی بخاطر ریاضی، درسی که جز شاداب ترین درس ها بخاطر دانش آموزان کنکور است را به شما آموزش می دهد و خواهید نظر الگوسازی چقدر یادگیری ریاضیات را برای شما میسر برنده و روان نمدار می کند. وقتی درسی را بوسیله عطا یاد می گیرید و می توانید از پس تست های آن به خشکی امدن بیایید، تکیه بوسیله نفس شما بیشتر می شود و انرژی بیشتری بخاطر یادگیری خواندن محسوس می کنید.

 

اساتید موسسه حرف آخر چه کسانی هستند؟

 

اساتید موسسه حرف آخر، با سابقه ی زیاد خوب در تدریس کنکور و تالیف کتب کنکور، بهترین رویه را برای آموزش دروس و موفقیت تو کنکور بخاطر شما طراحی کرده اند. اساتیدی همچون مهندس عبدالرضا منتظری در ریاضیات مهندس کامیار برای فیزیک، استاد شعبانی در زیست شناسی، طبیب شیروانی درس شیمی و لله واعظی برای عربی ، لله یوسفیان پور داخل درین و زندگی و لله محمودی در زبان انگلیسی . این اساتید دروس را با شیوه ی بسیار کارآمد الگوسازی و استعمال از نیمکره راست مغز بوسیله شما آموزش می دهند. برای دیدن رزومه و لیست اساتید به صفحۀ اساتید موسسه حرف آخر مراجعه کنید.

 

چنانچه کنکور دارید و بوسیله قفا یک آموزش کارآمد برای موفقیتتان هستید، از کلاس های موسسه دست افزار آخر استفاده کنید.

 

چرا توفیق درون کنکور به یک رویا تبدیل شده است؟

 

چیزهایی اضافی هستند که از کنکور بخاطر ما یک غول تمام عیار ساخته اند. انواع و اقسام تکنیک ها، معلم های کنکور، آموزشگاه های متنوع و کلاس های خصوصی. اما آیا واقعا برای موفق شدن درون کنکور لازم است همه ی این کارها را بکنید و بیشتر وقتتان را صرف کردن کلاس و مشاوره کنکور بکنید؟ پاسخ ما خیر است.

 

آیا تا به حال بوسیله این تامل کردید که رتبه های برتر کنکور چگونه پرورش می خوانند و چگونه بوسیله موفقیت در کنکور می رسند؟ آیا می دانستید 80 درصد افرادی که در کنکور شرکت می کنند، درصدهای دروس اختصاصی شان به محنت به 10 درصد می رسد؟ آیا این 80 درصد افراد خنگ و درس نخوانی بوده اند؟

 

شما باید بدانید که طریق ی یاد گرفتن مغایرت بین این 80 درصد و رتبه های برتر کنکور است. افراد از طریق های مختلفی برای آموزش و یادگیری استفاده می کنند و موثرترین راه برای یادگیری، راهی است که تو موسسۀ حرف عاقبت برای اولیه وعده در ایران آموزش داده می شود. قبل از اینکه بخاطر توفیق در کنکور پروگرام ریزی کنید و خواه بوسیله عقب اسلوب های متنوع توفیق در کنکور باشید، سری بوسیله سایت رسمی "حرف آخر" بزنید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : حرف آخر , حرف اخر , کنکور ۱۴۰۰ فقط در ۴ ماه با حرف آخر ,

تاریخ : پنجشنبه 22 خرداد 1399 | نظرات () بازدید : 72
نویسنده : ki be kie |

درون سایت ها در دو سال گذشته سایت هایی که اقدام به شرط بندی در مورد نتایج لیگ های فوتبال داخلی و خارجی می نمایند اضافه چشمگیری داشته اند. بوسیله همین منظور در این قسمت، تحلیلی راجع بوسیله نوع عملکرد و نحوه نیرنگ و کلاهبرداری از کاربران این سایتها را نمایش می نمائیم.

 

چگونگی فعالیت این سایت ها:

 

این نوع سایت ها که مدعی پرداخت پاداش های میلیونی به برندگان بوسیله شرط بندی نتایج مسابقات لیگ فوتبال، می باشند درون سایت شرط بندی فوتبال خود قسمتی را با نشانی ثبت شهرت صبر داده اند و افراد جهت شرکت در پیش دماغ نتایج، سپس از اتمام و ارسال اطلاعات در تقدیر ثبت نام سایت، ملزم بوسیله خرید فرم های مخصوصی می باشند که هر کدام از این فرم ها با مبلغ مشخصی بوسیله سودا می رسند و افراد، قبل از اول مسابقات، نتایج احتمالی مورد نظر را تو فرم مربوطه وارد و ارسال می نمایند.  

میزان ای از این فرم ها را درون تصویر قسمت پایین تر مشاهده می نمایید.

بعد از ارسال فرم و نمودار شدن خراج مسابقات، به ادعای این سایت ها به ۳ نفر چیرگی که باریک بین ترین پیش بینی، و بالاترین امتیاز را اخذ کرده اند به قید قرعه مزد های نقدی را که معمولا مبالغی بین یک تا خانه دادن میلیون تومان می باشد، صیقلی می کنند. در مقیاس های خارجی، فعالیت این سایت ها از ضابطه میانجی های مالی و پخش کردن پول بوسیله حساب این سایت ها صورت می پذیرد. که این لول با توجه به شانس بسیار کمینه برنده شدن افراد، منجر به خروج ارز از کشور می شود. 

نکته حائز عظمت این است که تمامی مبالغ مربوط به کارمزد ها، نتیجه از تجمیع پول های پرداختی سایر همدستی کنندگانی (بازندگان پیش بینی )می باشد که در موقع تهیه فرم، آن را پرداخت نموده اند. این سنخ پیش بینی همراه با قرعه کشی که برای پرداخت جوایز از پول سایر شرکت کنندگان استفاده می نماید مصداق بارز قمار می باشد و برابر دید علمای دینی باطل و حرام می باشد.

فارغ از قضیه تابو وجود داشتن این جنس فعالیت، سایت های بسیار زیادی در طی ۲ سال گذشته در این مبنا نحو اندازی شده اند که تعدادی از آنها پس ازآن از مدت ۱ هفته از زمان اسلوب اندازی و جذب سرمایه، بوسیله بهانه های مختلف، سایت خود را تعطیل، و مبالغ هنگفتی را از افراد کلاهبرداری نمودند . لازم است بدانید داخل برخی از این سایت ها تقاضا می شود که حدود ۲۰ درصد از مبالغ جمع آوری شده از افراد، در امور خیریه صرف و هزینه می شود.

 

با بررسی تحقیقاتی که در این پایگاه به مدت چندین ماه داخل مورد این سایت پیش بینی فوتبال ارتکاب گرفته، نتیجه بدست آمده این است که در برخی موارد پول هایی بالغ پهلو چند صد میلیون در طول یک هفته به حساب صاحبان این سایت ها واریز می گردد. در حالی که ناچیز از ۸ درصد بابت مزد بوسیله افرادی که نتایج را درست پیش بینی کرده اند پرداخت می شود. همچنین بر زمینه این تحقیقات، بسیاری از این سایت ها با دست مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش در فرم های پیش دماغ نتایج و نحوه امتیاز دهی شریک شدن کنندگان نتایج را در جهت کسب سود بیشتر تحول داده اند .

 

به طور کلی ضررهای تحمیلی به وسیله فعالیت های انجام شده داخل این سایت ها :

•    پرداخت پول پایین تر عنوان عطیه از عادت پول افرادی که نتایج را اشتباه پیش دماغ کرده اند به برندگان پیش بینی نوعی قمار محسوب می شود و این خود بزرگترین ضرر ظاهری بخاطر شرکت کنندگان درون این سایت می باشد.

•    تمامی این سایت ها به طور غیر عرفی مشغول بوسیله فعالیت می باشند و هیچ آدرس و شماره ثابت و مشخصی از خویشتن اعلام ننموده اند. لذا شرکت کنندگان در این سایت ها امکان پیگیری دارایی از دست رفته خویشتن را در تک تعطیلی سایت، نخواهند داشت . 

•    با توجه بوسیله رشد قارچ راه ای این گونه سایت ها در کشور، شالوده برای افراد کلاهبردار و سودجو مجهز شده و خیلی از آنها پایین تر عنوان این سایت ها بوسیله دنبال به مشت آوردن اطلاعات انحصاری و شماره حساب کاربران می باشند. 

•    فریب و کلاهبرداری گردانندگان این سایت ها با تبلیغات فزاینده جهت ایجاد ضررهای مادی بوسیله افراد شرکت کننده تو این سایت ها می شود.

•    همان وضع که در قسمت فوق نشانی گردید در مورد سایت های اجنبی که درون زمینه پیش دماغ مسابقات فوتبال فعالیت می کنند این اجرا علت خروج ارز از کشور می شود.

•    امتحان بدست آمده از ملک های غربی مدال می دهد که برخی از بازیکنان ورزشی و داوران تحت تاثیر اینگونه سایت ها و پیشنهادهای اغوا کننده ی آنها قرار گرفته و به نعوظ عمدی در جهت دگرگونی خراج بازی عمل می نمایند و حرکت این سایت ها به نوعی منجر بوسیله از بین روبیدن بازی جوانمردانه و اخلاقیات تو ورزش می گردد.

 

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : سایت شرط بندی فوتبال , سایت پیش بینی فوتبال , پیش بینی فوتبال , شرط بندی فوتبال ,

تاریخ : جمعه 01 فروردين 1399 | نظرات () بازدید : 186
نویسنده : ki be kie |

«امروز با یکی از تاکسی های اینترنتی می رفتم، شوفر گفت که 10 میلیون تومان تو سایت های تعهد بندی باخته و دو شیفت کار می کند تا اجاره این ماهش را بدهد. رسیده فامیل جوانش تیمار کچل داروندارش را شرط سپرده بوده و به فکر کردن باختش خودکشی کرده.

 

 والده و پدر سالمندی هم برایم نامه نوشته بودند که پسر ما کل اجرت بازنشستگی ما را این شکلی از دست داده است. واقعا قمار زندگی ها را نابود می کند.» این بخشی ازتوییت وزیر ارتباطات بود که با خاصیت های زیادی همراه شد. استثنا از توییتی که وزیر بالغ کرد، کانال ها، سایت ها و صفحات متنوع در شبکه های مدنی را که نگاه می کنیم، تبلیغات دوست داشتنی سایت شرط بندی فوتبال را می بینیم که با نقشه کشی گرافیکی فریبنده نوشته اند: «با ۱۰ هزاره تومان میلیونر شوید. اگر اندیشه می کنید فلان آویشن برنده می شود ۱۰۰ هزار تومان شرط ببندید و همان دم ۶۰۰ هزار تومان بگیرید.» این که چرا در سال های اخیر سایت های قول بندی، پیش بینی، پوکر و کازینو   پیاده شدن فعالیت درون ایران متمرکز شده اند و با میزان وسیع نیز مشغول فعالیت هستند سوالی  است که عزم نداریم بوسیله آن بپردازیم اما هر چه هست این سایت ها هر روز قربانیان بیشتری را در دام خود می اندازند و انسانیت که در این وضعیت اقتصادی، به مشقت پول تو می آورند فداکاری این سایت ها می شوند. روی سخن ما اینک با کاربرانی است که می خواهند درون این سایت ها ثبت اشتهار کنند یا ثبت اشتهار کرده اند و از هزاران خطر بالفعل ای که بخاطر پولشان بود دارد، بی معارفه هستند. درون ادامه به معرفی کلک های این سایت ها درون پیش دماغ نتایج فوتبال و سرکیسه کردن کاربران می پردازیم.

 

 

متد  کار سایت پیش بینی فوتبال  و مقاطعه بندی

 

 بی توجهی بوسیله درگاه صیقل آنلاین               

 

گردانندگان سایت های قمار و مقاطعه بندی با طراحی جناب های بانکی پرداخت الکترونیکی قلابی معلومات بانکی کاربرانی که ترانه دارند برای شروع شرط بندی پولی را وارد کنند بوسیله ربودن می برند و شمار آن ها را تهی می کنند.

 

رویای دارا شدن در یک شب                     

 

معمولا در چند بازی اول، مبالغی  بابت بردن صیقلی می شود  و بعد با ارائه آفرهای دوست داشتنی افراد را برای مقاطعه بندی بعد ترغیب و با بالا بردن ضرایب، حسابی آن ها را تشویق می کنند. حال که فرد تو بازی همکاری کرد چنانچه ببرد به دلایلی مدیرسایت دیگر پاسخ گو ازاله و چون طولانی این ارتباطات مجازی است و سرورها و حتی خود مدیر در خارج از کشور هستند به سادگی عنصر پول و مبلغی که برنده شده اند به آن ها پرداخت نمی شود و کاربران نیز نمی توانند به جایی شکایت کنند چرا که اصل دخول آن ها به این سایت ها غیرقانونی بوده است. چنانچه بازنده شوند هم به احتمال متجاوز برای جبران پول از دست رفته، مجدد مجاهدت می کنند و بیشتر تو این باتلاق فرو می روند.

 

جر زنی درون بازی                        

 

چنانچه کمی بوسیله پروگرام نویسی تسلط داشته باشید می توانید این موضوع را گمان بزنید. درون این سایت ها وقتی شرط بندی از مبلغی فراتر می رود برنامه طوری پیش می جوی که برگه هایی که بوسیله فرد داده یا تاس هایی که برای او ریخته می شود بوسیله روش ای است که کاربر می بازد.

 

وضع اندازی چند ساعته سایت                   

 

داخل این رویه وب سایت هایی چند ساعت مانده بوسیله اول ورزش برای پیش بینی متد اندازی می شوند و با خرج تبلیغات در کانال های پربیننده افراد را بخاطر ثبت نام و قول بندی وسوسه می کنند و  بعد از پایان بازی سایت از دسترس بیرون می شود. آن ها برای پنهان کردن رد پول ها حزن از حساب  افراد کم سن و بیسواد درون روستاها استفاده می کنند که پیگیری آن اندوه مولود خاصی ندارد.

منبع : 

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : سایت پیش بینی فوتبال , سایت شرط بندی فوتبال , شرط بندی فوتبال , پیش بینی فوتبال ,

تاریخ : جمعه 23 اسفند 1398 | نظرات () بازدید : 106
نویسنده : ki be kie |

کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید یک سورفکتانت غیریونی و مایعی ویسکوز می باشد که بعنوان عامل کف ساز در محصولاتی همچون شامپو، مایع دستشویی و غیره استفاده می شود. از خواص دیگر کوکونات می توان به افزایش ویسکوزیته محصول نهایی اشاره کرد. سورفکتانت های غیریونی برخلاف سورفکتانت های یونی (مانند اسید سولفونیک , تگزاپون) در آب یونیزه نمی شوند.
این محصول از واکنش اسید چرب های کوکونات و یا روغن کوکونات با دی اتانول آمین تولید می شود. کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید در ایران با لفظ کوکونات شناخته می شود.

کوکامید دی اتانول آمین، دی اتانول آمینی است که از واکنش بین اسید چرب روغن نارگیل با دی اتانول آمین بدست می آید. این ماده که با نام لورامید در ایران نیز شناخته می شود، مایعی ویسکوز است و به عنوان عامل فوم دهنده در محصولاتی از قبیل شامپوها، مایعات دستشویی و در محصولات آرایشی به عنوان عامل امولوسیفایر کاربرد دارد. فرمول شیمیایی لورامید به صورت CH3(CH2)nC(=O)N(CH2CH2OH)2 می باشد که در آن n  بین 8 تا 18 می باشد.

لورامید سورفکتانتی غیر یونی به حساب می آید که رنگ آن زرد روشن تا کهربایی می باشد. این ماده به راحتی در آب حل می شود و فوم و کفی پایدار ایجاد می کند و بر ضد آبهای سخت است. لورامید با بسیاری از سورفکتانت ها سازگار است و به راحتی فرموله می شود.

از کاربردهای این ماده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در شامپوها و مایعات دستشویی، کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید نه تنها فومی پایدار ایجاد می کند و مایعات را غلیظ می کند، بلکه این ماده می تواند تحریک و حساسیت پوستی را نیز کاهش دهد.

لورامید خاصیت نرم کنندگی دارد به همین دلیل این ماده در شستشوی پشم و پارچه های ساخته شده از موی حیوانات بسیار مناسب است.

لورامید در تهیه شامپوها، شوینده های مایع، مایعات ظرفشویی، مایعات دستشویی، نرم کننده پارچه و پشم و شستشوی فلزات کاربرد دارد.

همچنین از لورامید می تواند در آبکاری الکتریکی، تولید واکس کفش، جوهرهای پرینت و بسیاری از مشاغل دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

 

مشخصات محصول

 

نام انگلیسی Coconut Diethanolamine
ظاهر مایع زرد ویسکوز
Cas Number 68603-42-9
فرمول مولکولی CH3(CH2)nCON(C2H4OH)2
HS Code 34021190
جرم مولکولی 310

 

آنالیز محصول

 

پارامترمقدارواحد
اکتیو حداقل 84 درصد وزنی
آمین آزاد حداکثر 4 درصد وزنی
pH محلول 1% 9 تا 11 بدون واحد
ویسکوزیته در 25 درجه حداقل 1000 cps

 

کاربردها

 

 • تولید انواع شوینده های مایع
 • مایع ظرفشویی
 • مایع دستشویی
 • انواع شامپو

 

بسته بندی

 

بشکه 200 کیلویی

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : لورامید , کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید , قیمت لورامید , خرید لورامید , تولید لورامیدلورامید فرایند شیمی ,

تاریخ : چهارشنبه 14 اسفند 1398 | نظرات () بازدید : 92
نویسنده : ki be kie |

در همین گیر و دار که کیش به سوی قطب تفریحی و برگزاری تور کیش پیش می رفت و ایران با تحریم های زیادی روبرو بود رفته رفته مسئولین و سرمایه گذاران متوجه فرصت های شغلی نو سایری در این جزیره شدند. البته طاقت گفته نماند آزادگاه ها تجاری با قابلیت های عالی برای تجارت و شرکت های بزرگ و معافت از مالیات و بده بستان های مالی آیتم زیاد نکوداشتن برای روابط بین المللی شناخته می شد از این رو تبلیغات زیادی برای جذب توریست در این منطقه صورت گرفت. سرمایه گذاران گروه شخصی در صدد کارآفرینی و کسب سود برای خویش بودند و سرمایه گذارن دولتی به اهدافی بزرگتر پروا داشتند. رزرو هتل در کیش و یا هستقرار تور کیش یکی از قبل پا افتاده ترین روش های کسب درآمد در یک منطقه تجاری بود و می باشد حال که پزشکان و لیدرهای درمانی به اندیشه فرو رفتند که با وجود بخشودگی از مالیات می توانند به گشایش کلینیک های لوکس و بین المللی اقدام کنند و از ملت کشورهای عربی مخاطب جذب نموده و درآمد به دلار و مختلط کسب نمایند و در ازا لغایت 20 سنه نیز از دادن مالیات بعید باشند. اکنون که رزرو هتل در آیین تنها به منظر تفریح و هستراحت سپریدن نمی شد و به منظور قرارها و رسیدگی های کاری نیز تور آیین باره پروا قرار گرفت. گشت و گذار در کیش خیلی ارزان است در کشورهایی همچون دبی، کویت، بحرین، عراق، سوریه، قطر و پاکستان، هنرفیقان .... هزینه تفریحات آبی، درمان های زیبایی، رزرو هتل و حتی خورد و غذا آنقدر بالهست که آنها غالبا کشوری رازان همچون ایران را بهترین محیط‌ برای تفریح امروزین اما ارزان و رفیق داشتنی می شناسند حال تور کیش تقریبا  ترین و شیک ترین شهر کم و بیش به این کشورها می باشد. شماری قبل سفرهای درمانی از سوی کشورهای عربی تنها به مقصد مشهد سپریدن میشد و هنوز هم مشهد قطب سلامت خاور میانه می باشد این شهر با هستجابت غالباین توریست در کلینیک های زیبایی و درمانی و بیمارستان ها به قطب توریسم سلامت تبدیل شد اما اکنون جزیره مذهب با تاسیس بهترین کلینیک ها و تبلیغات وسیع و وجود بهترین هتلها و ورزش های آبی در حال چشم وهمچشمی با شهر مشهد می باشد و تور آیین اکنون علاوه بر توری تفریحی، تور درمانی نیز شناخته شده هست.

 

قنات کیش بیش از ۲۵۰۰ سنه قدمت دارد و آب شیرین قابل شرب ساکنان جزیره را تامین می‌کرده هست.

قنات كیش از باور طول زنجیره قنات و یا عمق چاه‌ها قابل مقایسه با قنات‌هاى سایر نقاط ایران نیست‌،

اما با توجه به شیب زیاد كم جزیره‌، چگونگى هدایت

آب‌هاى زیرزمینى کیش به سطح زمین در كیش زیاد مهم بوده و علامت مى‌دهد كه در موعد خود

از قبلرفته‌ترین روش‌ها براى حفر کاریز هستفاده مى‌كردند.امروزه مجموعه قنات

با تغییر كاربری به یک شهر زیر‌زمینی شگفت‌انگیز بدل شده که بیش از ۱۰۰۰۰ متر مربع وسعت دارد

و اکنون قنات آیین خوانده می‌شود.کارگزاران با تجربه زحمت همه طراحی ها را کشیده و می کوشند

تا در پروژه بازسازی کاریز آیین (کاریزکیش) ضمن حفظ بافت تاریخی آن کاربری

های نوی از این شهر ذیل زمینی توسط آورند. شهر پایین زمینی قنات در فاز

یک خود به تقدیر های گوناگون از گروه غرفه های صنایع دستی ایران و دنیا،

رستوران سنتی و نو، موزه سالن آمفی تئاتر سالن کنفرانس،

گالری های هنری تقسیم و قابل بهره برداری خواهد بود. شهر کاریز در عمق sixteen متری زیر زمین پیمان دارد.

سقف آن هشت متر ارتفاع و غالبا سقف آن مملو از سنگواره ، گوشماهی و مرجان هایی هست که با نظر کارشناسی 270 تا 570 میلیون سال قدمت دارد

و تک تک آن معرفی و دارای شناسنامه رسمی هست. کارگزاران شهر پایین زمینی بر این باورند که دو ویژگی کاریز

را در لیست ابنیه دنیای در خواهد آورد. اول اینکه کاریز در دل تنها جزیره مرجانی دنیا واقع هست. دوم آنکه تنها بنایی هست که سقف مملو از صدفها و مرجانهای طبیعی هست.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تاریخ : دوشنبه 20 آبان 1398 | نظرات () بازدید : 114
نویسنده : ki be kie |

پنانگ ، جزیره ای به سان مروارید ( Penang Island ) ، با مرکزیت " جرج تاون " ، منطقه ای در شمال غربی مالزی است که قسمت بیشتر آن در یک جزیره قرار گرفته و از مناطق مهم گردشگری مالزی به شمار می رود ، یکی از دلایل محبوبیت پنانگ در بین گردشگران غذاهای بسیار لذیذ و همچنین تفریحات متنوع می باشد و اینکه در سال 1970 اولین منطقه آزاد اقتصادی مالزی در این جزیره زیبا بازگشایی شد و به تدریج پیشرفت کرد و در حال حاضر این منطقه یکی از مراکز مهم صنعتی کشور مالزی است و امروزه علاوه بر صنعت ، گردشگری نیز در این جزیره بسیار رواج دارد و این منطقه را تبدیل به یکی از قطبهای ارزشمند گردشگری آسیای جنوب شرق کرده است ، جاذبه‌های گردشگری طبیعی و تاریخی و همچنین هتلهای مجللی که  دارد ، اقامت خوشی را می تواند برای گردشگران به ارمغان بیاورد .


یکی از جذابیت های پنانگ برای گردشگران پنانگ ، غذ‌ا‌های جزیره است که باعث جذب توریست می شود ، با قاطعیت می توان گفت ، بهترین غذاهای خیابانی آسیا را فقط در پنانگ می توان یافت ، علاوه بر غذا کارهای زیادی در این جزیره زیبا برای ایجاد سرگرمی وجود دارد که بدون شک بیش از یک هفته زمان لازم است تا به همه آن ها سر زد و در ضمن شما در هر نقطه از مالزی که باشید ، به راحتی می توانید به این جزیره سفر کنید زیرا دسترسی به آن آسان است ، در داخل جزیره هم می توان از انواع وسایل حمل‌ و نقل عمومی استفاده کرد .

پنانگ ، بهشت غذاهای خیابانی در آسیا شناخته می شود که دارای محبوبیت زیادی در میان گردشگران و توریست ها می باشد

نقشه پنانگ

نقشه-پنانگ

تاریخچه پنانگ

سرزمین پنانگ که یکی از جادبه های گردشگری مالزی است ، در قرن چهارم توسط دریانوردان چینی ساخته شد که به آن جا سفر می کردند و بنابر بخش هایی از یک سنگ که متعلق به همان قرن است ، می توان دریافت که زبان نوشته به زبان سنسکریت ، زبان مکالمه آن ها بوده است ، این سنگ در مناطق شرقی جزیره کشف و ظبط گشت و اولین بار پای انسان ها به پنانگ در سال 1592 توسط کشتی اروپایی که فرماندهی آن را " ادوارد لانگستر " بر عهده داشت ، باز شد ولی این کشتی غرق شد و در قرن 17 میلادی ، انگلیسی ها جزیره پنانگ را که تقریبا غیرمسکونی و جزیی از سرزمین کداح بود ، از سلطان کداح به اجاره گرفتند و این در این زمانی بود که توجه اروپایی ها به شرق آسیا بیشتر شده بود و جزیره پنانگ نیز به عنوان بندر و پایگاه مورد توجه انگلیسی ها قرار گرفت و در ادامه سلطان کداح هم برای اینکه بتواند برای خود در برابر تهدیدهای دولت سیام متحدی قدرتمند بیابد ، این جزیره را به انگلیسی ها اجاره داد و در 1786  فراسیس لایت از مأموران کمپانی هند شرقی اقامتگاهی را در این جزیره بنا کرد و آن به افتخار " جرج سوم پادشاه انگلستان جرج تاون " نام گرفت .
موقعيت و جمعيت شهر پنانگ

این ایالت ، از نظر جغرافیایی به دو بخش " جزیره پنانگ " و " منطقه ولسلی " تقسیم شده است که مساحت جزیره پنانگ 293 کیلومتر مربع در" تنگه مالاکا " است و جمعیت آن به 500.721 نفر می رسد و یکی از دلایل زیبای و جذاب بودن جزیره پنانگ ، شکل نامنظم آن تپه های جنگلی موجود در آن است ، تپه ی وسترن که بلندترین نقطه این منطقه است قسمتی از تپه پنانگ به شمار می آید ، علاوه بر تپه های جنگلی ، این منطقه دارای دشت های ساحلی نیز می باشد ولی دشت ها در این ناحیه محدود هستند و وسیع ترین دشتی که در این منطقه وجود دارد ، در شمال شرقی قرار دارد و همان جایی است که جرج تاون را در بر گرفته است و همچنین " ولسلی " مساحتی معادل با 753 کیلومترمربع دارد و با " ایالت کداح " و" ایالت پراک " ، هم مرز می باشد و جمعیتی حدود 796.500 نفر دارد و از نظر جغرافیایی شکلی صاف و مسطح دارد و " با تروربه " که مهمترین شهر ولسلی است در امتداد دهانه " رودخانه ی پرای " ، قرار دارد .

مناطق گردشگری پنانگ که باید از آنها دیدن کرد

اگر قصد سفر به این جزیره را کرده اید قبل از هر چیز باید زمان بندی خود را تنظیم کنید تا در آن جا با کمبود وقت مواجه نشوید ، زیرا علاوه بر غذا ها و خوراکی های خوشمزه ای که باید حتما آن ها را امتحان کنید ، جاذبه های گردشگری تور مالزی متعددی در پنانگ وجود دارد که باید  تک تک آن ها را ببینید و با آژانس ما و با آشنایی با جاذبه های گردشگری پنانگ ، بهترین استفاده را زمان و بیشترین لذت را در سفر ببرید .


پل پنانگ ( Penang bridge )

این پل که در فهرست طولانی ترین پل های جهان قرار دارد ، 13.5 کیلومتر طول دارد و در 14 سپتامبر 1985 بازگشایی شد و طولانی ترین پل مالزی محسوب می شود ، لازم به ذکر است ، این پل توسط معاون دانشگاه مالایا طراحی و ساخته شد و اکنون پل پنانگ دارای 6 خط می باشد .

 

پل-پنانگ


موزه اسباب بازی ( Penang Toy Museum )

در این موزه علاوه بر کودکان ، بزرگسالان نیز می توانند سهمی از بازدید داشته یاشند چرا که حیف است به پنانگ سفر کرد و بزرگترین موزه اسباب بازی جهان را ندید ف در این موزه بیش از 100000 برند معروف بین المللی اسباب بازی گردآوری شده و از جاذبه های گردشگری تور لحظه آخری مالزی بسیار جذاب و دیدنی پنانگ محسوب می شود و بازدید از این موزه ممکن است یک روز کامل زمان ببرد زیرا حتما باید ازسالن های متعدد از جمله سالن وحشت ، سالن فانتزی ، سالن کارتون ، سالن زیبایی ، سالن قهرمانان کتاب ، اتاق هیولاها ، تالار مشاهیر و سالن های دیگر دیدن نمایید ، در این موزه می توانید نوستالژی بازی کنید ، چرا که در آن  تمام شخصیت های معروف کارتونی ، فانتزی ، وحشت دوران کودکیتان را می توانید بیابید .

 

موزه-اسباب-بازی


باغهای گیاهان دارویی ( Penang Medicinal gardens )

باغ های گیاهان دارویی ، منطقه ای به مساحت 30 هکتار هستند که در نزدیکی های " تپه پنانگ " و در 8 کیلومتری شهر واقع شده که پوشیده از گیاهان استوایی سبز و پرپشت و همچنین نمونه هایی از گیاهان اصیل پنانگ می باشد ، در این باغ ها در کنار تماشای این گیاهان بسیار زیبا می توانید از شیطنت میمون ها و همچنین صدای آبشارهایی که در آن منطقه وجود دارند ، لذت ببرید .

 

باغهای-گیاهان-دارویی

 

تپه پنانگ ( Penang hill )

" تپه پرچم بوکیت بندر" یا همان تپه پنانگ ، ارتفاعی حدود 830 متراز سطح دریا دارد و اگر می خواهید که کل جزیره زیر پایتان باشد باید تا  قله آن بروید ، این تپه یکی از پر طرفدارترین جاذبه های گردشگری پنانگ و همینطور مالزی است که پیشنهاد می کنیم که در سفر به مالزی سری به آن بزنید و اگر می خواهید شب های زیبای جورج تاون برایتان زیباتر جلوه کند باید شب هنگام به بالای این تپه بروید و از آن گرما و شرجی جزیره رها شده و خنکای نسیم را بر گونه های خود حس کنید ، جالب است بدانید که یک شرکت سوییسی در این منطقه یکی از شبکه های راه آهن هوایی آسیا را ساخته است .

 

تپه-پنانگ


معبد خوکونگسی ( Khoo Kongsi Temple )

بعد از مهاجرت خانواده خوکونگسی از جنوب چین به پنانگ ، قصر بزرگی را برای زندگی در این جا بنا کردند و به اسم خانوادگیشان نام گذاری کردند که امروزه از آن به عنوان بزرگترین مجتمع عبادتی جزیره  یاد می شود و بسیار هم با استحکام است ؛ ساخت این بنا بسیار به درازا کشید و در سال 1853 شروع  و 1898  تمام شد و در بنای این قصر از معماری فوق العاده زیبا و خاصی استفاده شده که جذابیتش را دو چندان می کند ولی متاسفانه سقف آن را به دلیل اینکه شبیه سقف قصر امپراطور چین بود ، سوزاندند و ضمنا در این قصر می توانید گچ بری های بسیار زیبایی را که با نقش و نگارهای پیچیده زینت یافته اند ، ببینید و لازم به ذکر است که تیرهای افقی قصر ، از بهترین چوب ها تهیه شده و کار دست استادان ماهر چینی است که منقوش و زیبا هستند.

 

معبد-خوکونگسی


شهرک چینی ( Chinese town )

این قسمت از پنانگ که در مرکز شهر جورج تاون قرار دارد و همیشه  پر از هیاهو است ، از قدیمی ترین نقاط پنانگ به حساب می آید و بیشترین فعالیت تجاری آن در ایام جشنواره ها است ؛ در این شهرک چینی معابد چینی و هندی و چند مسجد به چشم می خورد و برای گردشگران تور ارزان مالزی که پیاده یا با سه چرخه هستند ، سرگرمی های جالب توجهی دارد که از میان آن ها به راگبی سه چرخه ای ، مراسم ویژه معابد ، بازارهای سبزی فروشی صبح و بازارهای شبانه  می توان اشاره کرد.

 

قلعه کورن والس ( Waltz Castle )

در نقطه ای که فرانسیس لایت در سال 1786 در آن از کشتی اش پیاده شد و یک مانع چوبی جهت دفاع ایجاد کرد ، بنایی ساخنه شد که امروزه به قلعه کورن والس معروف است ، سال ها بعد ، در سال 1804 شکل ساختمان  توسط زندانیانی که بوسیله فرانسیس محصور شده بودند ، با یک ساختمان سیمانی جایگزین شد و به این شکل امروزی قلعه درآمد ؛ اکنون درون قلعه شامل آمفی تئاتر ، نمایشگاه تاریخی ، کافه تریا ، مرکز صنایع دستی و فروشگاه های یادگاری است و از اماکن بسیار دیدنی پناگ به شمار می رود و توپ هلندی مشهوری که از طرف هلندی ها به پادشاه جوهورهدیه داده شده ، زیبایی آن را دو چندان کرده است ، جالب این است که این توپ توسط پرتغالی ها به غارت رفت ولی بعدها دوباره به پنانگ برگردانده شد.
 

موزه و گالری هنری پنانگ ( Penang State Museum & Art Gallery )

در این موزه شما عزیزان می توانید آثارهنری و تاریخی  که مربوط به دوره مهمی از مراحل توسعه پنانگ می شود ، را ببینید که از جمله این آثار، قلعه های تاریخی ، اشیای سفالینه و چینی آلات ، نقشه ها ، نمودارها و همچنین یادگاری هایی از اولین نخست وزیر مالزی " تکنو عبدالرحمن " ، هستند.

 

موزه-و-گالری-هنری-پنانگ

آب و هوای پنانگ

اگر به آب و هوای گرم و شرجی و گرفتن دوش آفتاب علاقه دارید ، به پنانگ سفر کنید زیرا آب و هوا در این منطقه کاملا جزیره ای می باشد. این جزیره پوشیده از جنگل های انبوه گرمسیری است و تقریبا هر روز باران های موسمی در این منطقه باریدن می گیرد پس بنابراین برای لذت بردن از آفتاب تابان و سوزان آماده باشید.

بهترین زمان برای سفر به پنانگ


بین ماه های نوامبر تا ژانویه به دلیل آب و هوا بسیارخوب و مطبوع ، بهترین زمان سفر به پنانگ می باشد ، زیرا در این زمان جشن‌های سال نو و کریسمس برگزار می شود و حال و هوای  پنانگ جور دیگری و بیشتر از همیشه پرجنب و جوش است ، اگر به شلوغی علاقه دارید همین الان سفر پنانگ را برای کریسمس آینده رزرو کنید تا در کافه‌ها و رستوران‌های شلوغ از دیدن مغازه ها و خوردن غذاهای لذیذ آسیایی کمال لذت را ببرید و اگر تنهایی را دوست دارید و می خواهید به آرامش برسید و از شلو غی های زندگی رها شده و به جایی پناه ببرید ما های فوریه تا آوریل را برای سفرتان انتخاب کنید ، زیرا در این زمان شهر در خلوت‌ ترین زمان خود به سر می برد و می توانید در کمال آرامش از جاذبه‌ها ی گردشگری پنانگ با گشت و گذار در پنانگ لذت ببرید و به طور کلی پنانگ جایی است که در تمام طول سال می‌توان به آن سفر کرد و تعطیلات خوبی را تجربه نمود.

 

بهترین-زمان-برای-سفر-به-پنانگ

منبع : salamparvaz.com

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : سفر به پنانگ , پنانگ , Penang , شهر جورج تاون , شهرک چینی , Chinese town , معبد خوکونگسی , Khoo Kongsi Temple , تپه پنانگ , Penang hill , باغهای گیاهان دارویی , Penang Medicinal gardens , موزه اسباب بازی , Penang Toy Museum , مالزی ,

تاریخ : سه شنبه 07 آبان 1398 | نظرات () بازدید : 97
نویسنده : ki be kie |

در سفر با تور برزیل , فوتبال نظیر یک آئین مقدس , با شخصیت است و یکی‌از سرگرم‌کننده‌ترین تفریحاتی که میتوانید در برزیل داشته باشید , تماشای یک مسابقه‌ی فوتبال است . ماراکانا , یکی بزرگ‌ترین استادیوم‌های عالم است که ۱۰۰ هزار نفر گنجایش دارااست .

این تفریح برای افرادی مطلوب است که علاقه‌مند به مسابقات ورزشی علی الخصوص فوتبال میباشند و هیجان تماشای یک مسابقه در استادیوم را دوست دارا هستند .

کارناوال ریو یکی مشهورترین کارناوال‌های عالم است . در جریان این کارناوال هزاران نفر در خیابان‌ها به جشن و پای کوبی درگیر می شوند . اما فراموش نکنید که در روزهای برگزاری این کارناوال , قیمت‌ها سه برابر می شوند و می بایست از چند ماه پیشین همگی چیز را رزرو نمائید . البته در شرایطی که دوست دارید فضای این کارناوال را تجربه نمایید , مطمئن باشید که بها هزینه کردن دارااست .

این کارناوال برای افرادی مطلوب است که دوست دارا هستند سبک معاش و اکنون و هوای جشنواره‌های محلی را بازدید نمایند و از جشنواره‌های خیابانی لذت می برند .

ریو , پنجمی شهر بزرگ جهان , جاذبه‌های توریسم زیادی داراست که برای رمز زدن به آن ها می بایست هفته‌ها وقت بگذارید . برای تماشای چشم‌انداز زیبایی از شهر از کوه کورکووادو بالا بروید و از تندیس مسیح دیدن فرمائید . علاوه بر این , ریو علاوه بر غذای خوب و سواحل قشنگ , بیشتر از آنچه که فکر کنید , موزه دارااست . ریودوژانیرو مقصد توریسم گرانی است ولی صد رد صد قیمت هزینه کردن دارااست .

ریو از آنجایی که جاذبه‌های توریسم زیادی داراست , قادر است همه‌ی سلیقه‌ها را راضی نگه دارااست . طرف داران ورزش و ماجراجویی , بناهای تاریخی و مذهبی و علاقه‌مندان درختان , تمامی به نوعی از مهاجرت به ریو لذت می برند .

در‌صورتی‌که از علاقه‌مندان معماری و گشت‌وگذار در شهرهای بزرگ میباشید , مشاهده از برازیلیا را به شما سفارش میکنیم . در شرایطی‌که شهرهای ساحلی را دوست دارید , دلتان می خواهد در کنار دریا آفتاب بگیرید و ورزش‌های آبی‌رنگ را تجربه فرمایید , مسافرت به فلوریپا را از دست ندهید .

 

آبشار ایگواسو ( Iguacu )

این آبشار که در گویش آرژانتینی ایگوازو تلفظ می گردد , آبشار شگفت‌انگیز و باشکوهی است که در مرز برزیل و آرژانتین واقع شده و تحت عنوان به جا مانده جهانی یونسکو شناخته میگردد . ارتفاع این آبشار از آبشار نیگارا بلندتر است و دو برابر بیشتر از نیاگارا پهنا دارااست . ایگواسو یک کدام از شگفتی‌های درختان این مرزو بوم است . در هر ثانیه حدود ۱۲۸۰۰ متر مکعب آب از ۲۷۵ آبشار آن به تحت می‌ریزد .

آمازون , ۸ درصد از مساحت زمین را به خویش اختصاص داده است البته ۵۰ درصد از تنوع زیستی زمین را در دل خویش جای داده است . بوستان ملی آمازونیا , ۴۰ درصد از مرزو بوم این میهن را در بر گرفته و مکانی خوب برای تماشای پرنده ها , طبیعت‌گردی و قایق‌سواری کایاک است . این بوستان ورودی‌های متعددی دارااست که هریک به یکی تورهای پیاده‌روی , کمپینگ و رودگردی اختصاص داراست . هجرت به برزیل فارغ از گشت و گذار در آمازون , بی نقص نیست .

این ساختمان که دقیقا در کناره‌ی رود نگرو ( ریو نگرو ) در مانائوس واقع شده‌است , ۱۲۰۰۰ متر مربع مساحت دارااست . بخش اعظمی از هم محلی برای خریدهای روزانه‌شان به‌این بازار رمز می‌زنند . نسبتاً هر چه را که می‌پندارید می توانید در‌این بازار پیدا نمایید , نظیر : ماهی , سوسمار کایمان , لاک‌پشت , میوه , آبمیوه و گونه های خرت و پرت‌ها .

تالار اپرای مانائوس راس حیاتی تئاترهایی است که در منطقه‌ی آمازون اجرا میشوند . این سازه که در سال ۱۸۹۶ تشکیل شده , بازتابی از تأثیر رنسانس ایتالیایی بر معماری آن دوران است . از این تالار در ساخت تنی چند از فیلم‌های مطرح مستعمل شده‌است .

حتما از او‌لین شهر برزیل و پایتخت فرهنگی آن که در سواحل شمال شرقی این مرزو بوم جای دارد , دیدن نمایید . بازدیدکنندگان این شهر که به «پایتخت شادی» دارای اسم و رسم است , از فضای آهسته و معماری سبک استعماری آن لذت خواهند برد .

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تاریخ : جمعه 26 مهر 1398 | نظرات () بازدید : 74
نویسنده : ki be kie |


اروپا با مناظر ارگانیک خیره‌کننده و نفس‌گیر مالامال شده‌است ; به هر کشوری که میروید آن چه که مقابلتان میبینید تصویر یک کارت پستال خاطره‌انگیز خواهد بود . چه بسا مناظر شهری نیز افسون یگانه خودشان را دارا هستند . اصلا مهم نیست در تور اروپا به کدام مرز و بوم می روید , در هر حال متحیر و عاشق زیبایی می شوید که شما‌را تسلط نموده است . صحت دارد که شهرهای بزرگ , رمز خط خبر ها را لبریز کرده‌اند ولی این بخش ها روستایی می باشند که مسافران را دلداده می کنند . گلیم شده با برف براق در فصل زمستان و سرسبز و مملو از گل در فصل بهار , کوه‌های آلپ سوئیس رویای هر کسی است که طبیعت‌گردی را دوست داراست . در چینکو تره ایتالیا , یک مسیر پیاده‌روی رویایی , 5 شهر کوچک فوق‌العاده خوش‌منظره را به همدیگر متصل می‌نماید ; شهرهایی که روی صخره‌ها , رو به دریای مدام آبی رنگ مدیترانه جا خوش کرده‌اند . دریاچه‌های ایتالیا هیچوقت زمان افسون کردن مسافران تور اروپا را از دست نمی‌دهند ; جایی که امید می‌کردید کاش هر روز زندگی‌تان به همین صورت بود : در حیاط یک منزل روستایی سنگی بازسازی‌شده , تحت آفتاب توسکانی دراز می‌کشیدید , یک آبمیوه گوارای محلی می‌نوشیدید و کتاب می‌خواندید . اما تجربه چندین روزه این فضای سبز اعجاب‌انگیز نیز خاطره‌ای شیرین برای تمام قدمت به یادگار می گذارد . یک کلبه روستایی در مزارع ارغوانی رنگ پروونس فرانسه اجاره نمایید تا متوجه گردید این جهان چه تاثیری بر جان ونگوگ داشته است . چه بسا میتوانید به جستجوی بابانوئل تا لپلند فنلاند پیش بروید .
کشورهای اروپایی کلی زمان داشته‌اند تا برنامه‌ریزی شهری خویش را بدون نقص نمایند و سیستم باربری همگانی را در در دست گرفتن بی نقص خویش در آورند . مسافران تور اروپا میتوانند اکثری از جاذبه‌های توریسم شهرها را در هنگامی کوتاه ببینند . یک روز گردش در شهر میتواند مشتمل بر دیدن شغل های هنری در موزه‌ها , خرید کردن , تماشا از ساختمان‌های دارای اسم و رسم , میل کردن غذاهای لذیذ , دیدن معماری قرن ها وسطایی و ....

تور‌های ترکیبی و یا این که تورهای بدور اروپا , غالبا در کشور‌های حوزه شینگن برگزار میشود . به‌این برهان که شما برای ورود به هر مملکت , نیازی به تصاحب کردن روادیدِ جدا از هم ندارید . ارزان‌ترین تور ترکیبی اروپا , برای 9 روز و در 3 شهر برگزار میگردد که اساس بها آن از 800 یورو هست . همینطور , بیشترین هزینه تورهای بدور اروپا , برای 12 روز و 4 شهر است که آغاز ارزش از 1800 یورو هست .
شما در تورهای ترکیبی اروپا , مجال بیشتری برای تفریح و گشت و گذار خواهید داشت . همینطور به جای یک و یا این که یک مملکت , از یکسری شهر و مملکت تماشا میکنید که‌این خویش مجال نیکی است .
تور لحظه پایانی اروپا , به هیچ عنوان!
تور لحظه پایانی بدین معناست که شما روز جاری و یا این که فردا مهیا جنبش باشید . اگر که از پیشین روادید گرفته باشید , این کار شدنی است . البته در صورتیکه روادید نداشته باشید , حداکثر 1 ماه برای زمان رزرو وقت سفارت و 1 ماه را برای صادر شدن پاسخ روادیدِ خویش در حیث بگیرید . این نکته را در لحاظ داشته باشید که هیچ تفاوتی دربین مخارج تور‌های لحظه آخرین اروپا و تور های معمولی اروپا نیست .
پرداخت هزینه‌های روزمره تماما به شهر مقصد و تعداد روزهای اقامت مسافر دارااست . با دقت به این که هتل‌های کشورهای اروپائی صرفا سرویس ها ناشتایی را دارا‌هستند , با به حساب آوردن هزینه‌های خورد و طعام , باربری و گشت و گذار , حدودا در بین 60 تا 100 یورو برای هرروز همراه خویش داشته باشید .
شایسته ترین شیوه تقویت تاریخچه سفری , خرید تور ارزان اروپا است . به طور معمول تور‌های ارزان اروپا , ترکیبی نیستند و تنها در یک شهر برگزار می شود . غالبا تور‌های اروپایی ارزان برای 3 شب و 4 روز و در کشور‌های ایتالیا , اسپانیا و سوئیس برگزار می‌گردد . به صورت نمونه تور 3 شب و 4 روز اسپانیا , 450 یورو است .


امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تاریخ : دوشنبه 15 مهر 1398 | نظرات () بازدید : 113
نویسنده : ki be kie |

المنت فشنگی یا این که کارتریجی ( Cartridge Heaters ) غالبا برای گرم کردن قطعات فلزی که باطن آن‌ها رخنه‌ هایی درنظرگرفته شده استعمال می گردند . به خواسته نصب آسوده این المنت ها یه خرده کوچکتر از قطر اسمی خویش ایجاد میشوند . این المنت ها معمولا به صورت سفارشی برای تراکم وات خاصی ایجاد می‌شوند که‌این قضیه به گونه به کار گیری آن ها مروبط می شود . گونه های متراکم این المنت ها به تراکم واتی ۵۰W/cm2 می رسند .

مورد ها به کار گیری المنت فشنگی

المنت های فشنگی در موردها متعددی از صنعت کاربرد دارا‌هستند از جمله :

● میله های آب بندی ● المنت های تورپیدو برای قالب گیری تزریقی

● منیفولدهای قالب گیری تزریقی ● قالب ریزی و بنا های پلاستیکی

● صنعت های غذایی ● گرمایش مخازن

● کمپرسورهای HVAC ● سلول های سوختی

● ابزارهای نصفه رسانا ● ابزارالات طبی

● ابزار میزان گیری سنسور ● اکستروژن ( استخراج )

● ریخته گری ● گرمایش پلاستیک

ساختار المنت فشنگی

ساختار یک المنت فشنگی را می شود به هفت نصیب دارای اهمیت تقسیم کرد که عبارت اند از :

● سیم پیچ حرارتی ● عایق

● غلاف ● ترمینیشن

● دسته سیم سربی ● تراکم وات

سیم پیچ حرارتی المنت فشنگی

سیم پیچ حرارتی در واقع خویش مقوامتی است که توشه الکتریکی در آن صورت می‌دهد . رایج ترین آلیاژ فلزی که برای این کار استعمال می شود ادغام نیکل و کرومیوم است که با اسم نیکروم هم شناخته می شود . سیم نیکرون دور هسته ای سرامیکی پیچیده می شود . تعداد پیچ هایی که سیم دور هسته سرامیکی می زند بستگی به میزان تراکم وات داراست . جریان متناوب ( که قادر است به صورت دو فاز یا این که سه فاز باشد ) وارد سیم پیچ نیکرومی شده و سیم را گرم می نماید که به‌دنبال سبب گرم شدن غلاف المنت فشنگی خواهد شد .

 

کاربرد های المنت فشنگی

آب بندی کردن گونی - روغن هیدرولیک - روغن موتور - باکس دنده - صنعت های غذایی و آزمایشگاهی

المنت های فشنگی به جهت روکشی که دارا‌هستند می‌توانند توان حرارتی متعددی تولید نمایند , همینطور برای محیط های مثل محلول اسیدی یا این که محیطهایی که قابلیت و امکان خوردنگی وجود دارا هستند به دلیل قابل تغییر‌و تحول بودن مال روکش المنت فشنگی میتوان متناسب با به عبارتی محلول و اطراف پباده سازی و ساخته شوند .

المنت فشنگي فابريك آلمان - فرانسه - تايوان ( وات 50 الي 3000 ) از مدل استيل و قطر 4mm تا قطر 20 mm ارتفاع 2 . 5cm تا ارتفاع 70 cm منحصر به فرد دستگاههاي بسته بندي و قالبهاي پت - صنايع پلاستيك - سيستمهاي هاترانر - تجهيزات پزشكي تراز المنت ها به ما اذن مي دهد كه در شرايط فشرده حتي به دمايي بالغ بر 700درجه سانتيگراد برسيم .

مزاياي به کارگیری : عملكرد مناسب در فضاي فشرده وجوه جایگاه متنوع در سايز و شكل . توزيع توان اختصاصی و قابليت كنترل به وسیله ترموكوپل هاي گوناگون .

کاربرد های المنت فشنگی

آب بندی کردن گونی - روغن هیدرولیک - روغن موتور - باکس دنده - صنعت های غذایی و آزمایشگاهی

المنت های فشنگی به جهت روکشی که دارا‌هستند می‌توانند توان حرارتی متعددی تولید نمایند , همینطور برای محیط های نظیر محلول اسیدی یا این که محیطهایی که قابلیت و امکان خوردنگی وجود دارا‌هستند به دلیل قابل تغییر تحول بودن متاع روکش المنت فشنگی میتوان متناسب با به عبارتی محلول و محیط پباده سازی و ساخته شوند .

المنت فشنگي فابريك آلمان - فرانسه - تايوان ( وات 50 الي 3000 ) از جور استيل و قطر 4mm تا قطر 20 mm ارتفاع 2 . 5cm تا ارتفاع 70 cm منحصربه‌فرد دستگاههاي بسته بندي و قالبهاي پت - صنايع پلاستيك - سيستمهاي هاترانر - تجهيزات پزشكي تراز المنت ها به ما اجازه مي دهد كه در شرايط فشرده حتي به دمايي بالغ بر700 درجه برسیم.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تاریخ : پنجشنبه 11 مهر 1398 | نظرات () بازدید : 88
نویسنده : ki be kie |

قاره اروپا سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود می کشد؛ بیش از نیمی از گردشگران جهان! در این مطلب، پرطرفدارترین جاذبه های گردشگری اروپا معرفی گردیده است.

بر طبق آمارها، سالانه گردشگران زیادی از سراسر جهان، از اروپا دیدن می کنند و هرساله نیز این آمار افزایش می یابد. به این ترتیب قاره اروپا سالانه بیش از نیمی از گردشگران سراسر جهان را به خود جذب می کند. در این مطلب سعی شده است تا تعدادی از پرطرفدارترین جاذبه های گردشگری تور اروپا معرفی گردد؛ پس حتما این مطلب را تا آخر دنبال نمایید.

 کلیسای جامع نوتردام فرانسه

کلیسای نوتردام در قلب پاریس، پایتخت فرانسه، به خاطر رمان "گوژپشت نوتردام" اثر ویکتور هوگو در سراسر جهان مشهور است. در کلیسای نوتردام پاریس که به سبک گوتیک ساخته شده، لویی چهاردهم، پادشاه فرانسه دفن است. لویی چهاردهم که لقب‌هایی چون "پادشاه خورشید" داشت، بیش از 70 سال سلطنت کرد. در کلیسای نوتردام پاریس همچنین ناپلئون تاج‌ گذاری کرد و امپراتور فرانسه شد.

موزه لوور پاریس فرانسه

موزه لوور پاریس که در آغاز کاخ بوده، بسیار قدیمی است و گردشگران بسیاری را از سراسر جهان به سوی خود جلب می‌کند. موزه لوور پاریس در سال 2015 با یک میلیون و 783 هزار علاقمند در شبکه اجتماعی فیس‌بوک، جذاب‌ترین موزه جهان شناخته شد. شمار علاقمندان این موزه حتی بیشتر از موزه هنر مدرن در نیویورک است. در سال 2015 میلادی بیش از 9 میلیون نفر از موزه لوور دیدن کردند.

کلیسای ساگرادا فامیلیا بارسلون اسپانیا

ساختمان کلیسای ساگرادا فامیلیا (خانواده مقدس) در شهر بارسلون اسپانیا هنوز به پایان نرسیده است. ساخت این کلیسا از سال 1882 آغاز شده و پس از پایان دارای 18 منار مخروطی خواهد شد. گرچه ساخت این کلیسا قرار است در سال 2026 به پایان برسد، اما همه‌ روزه هزاران نفر از آن بازدید می‌کنند. آنتونیو گائودی، معمار شهیر اسپانیا، طراحی این کلیسا را به عهده داشت و 15 سال آخر عمر خود را صرف تکمیل آن کرد.

کاخ الحمرا گرانادا اسپانیا

کاخ الحمرا در گرانادای اسپانیا با معماری موروها (اعراب شمال افریقا) یکی از بزرگترین جاذبه‌های گردشگری اروپا محسوب می گردد. کاخ الحمرا گرانادا که مشرف به شهر گرانادا (غرناطه) واقع شده، نمونه‌ی برجسته‌ای از هنر قرن سیزدهم در جنوب اسپانیاست. نام کاخ که به معنای سرخگون است، بنا به نظر بسیاری، از رنگ غالب بر این بنای زیبا گرفته شده‌ است. "آبنمای شیران" و "قلعه" از بخش‌های دیدنی این کاخ هستند.

کلیسای سن پیتر یا پیتر مقدس واتیکان اسپانیا

کلیسای سن پیتر (پیتر مقدس) در واتیکان با ظرفیت 20 هزار نفری‌اش از بزرگ‌ترین کلیساهای جهان محسوب می‌شود. هنرمندان بزرگی چون میکل آنژ در ساختمان این کلیسا که معروف‌ترین اثر معماری رنسانس است، شرکت داشته‌اند. گفته می‌شود این کلیسا محل دفن پیتر مقدس از حواریان عیسی مسیح و اولین پاپ بوده است. مجسمه‌های سقف این کلیسا با زیربنایی حدود 200 هزار متر مربع، اثر میکل آنژ است.

کولوسئوم رم ایتالیا

استادیوم کولوسئوم یک استادیوم بیضی‌ شکل در مرکز شهر رم، پایتخت ایتالیا می باشد که حدود 2000 سال قدمت دارد. کولوسئوم به معنی "جایگاه بزرگ" می‌توانست تا ۵۰ هزار نفر تماشاچی را در خود جای دهد. در دوران امپراتوری روم باستان، گلادیاتورها تا حد مرگ در کولوسئوم با هم می‌ جنگیدند. مخالفان امپراتورها نیز باید در این استادیوم با حیوانات درنده می‌جنگیدند.

موزه بریتانیا لندن انگلیس

موزه بریتانیا در زمان تاسیس‌ خود در سال 1753 نخستین موزه عمومی ملی در جهان بود. این موزه به طور رایگان مکانی بسیار مهم برای آموزش افراد کنجکاو و علاقمند به یادگیری بود. در سالن‌های مطالعه این موزه بود که کارل مارکس نقشه‌های خود را برای سرنگونی سرمایه‌داری طراحی کرد.

نگارخانه ملی لندن انگلیس

نگارخانه ملی لندن در سال 1824 افتتاح شد و یکی از موزه‌های مشهور جهان در زمینه هنر نقاشی است. در این نگارخانه آثار قرون 13 تا 19 میلادی در اروپای غربی نگهداری می‌شود. این نگارخانه در بیشتر روزهای سال باز و بازدید از آن مجانی است. بسیاری از آثار وان گوگ، رامبراند و دیگر نقاشان برجسته جهان در این نگارخانه نگهداری می‌شوند.

کلیسای جامع کلن آلمان

ساخت کلیسای جامع شهر کلن (دُم) با معماری به سبک گوتیک در سال 1248 آغاز شد. این کلیسا در سال 1880 افتتاح شد و آن زمان به عنوان بلندترین ساختمان جهان به حساب می‌آمد. امروزه سالانه 6 میلیون نفر از این کلیسای کاتولیک دیدن می‌کنند. این کلیسا از طرف یونسکو به عنوان میراث فرهنگ جهانی شناخته شده است.

قصر نوی شوان اشتاین شوانگاو آلمان

لودویگ دوم، پادشاه بایرن، علاقمند بود قلعه‌ ای رویایی به سبک قرون وسطی داشته باشد. لودویگ دوم اما تاسیس این قصر را که در سال 1886 افتتاح شد، ندید. قصر افسانه‌ ای او امروز یکی از جاذبه‌های گردشگری بزرگ اروپا شده است.

کاخ توپکاپی استانبول ترکیه

از اواسط قرن 15 میلادی کاخ توپقاپی یا توپکاپی در استانبول یکی از مراکز قدرت در امپراتوری عثمانی بود. این کاخ چون شهری کوچک تا حدود 5 ‌هزار نفر را در خود جای می‌داد. سلطان محمد فاتح فرمان ساخت این کاخ را در سال 1459 صادر کرد و عملیات ساختمانی آن در سال 1465 به پایان رسید.

مسجد ایاصوفیه استانبول ترکیه

 

ایا صوفیه یا حاجیا سوفیا کلیسایی بود که حدود 1500 سال پیش در دوره امپراتوری بیزانس به دستور امپراتور کنستانتین اول ساخته شد. سلطان محمد دوم پس از فتح استانبول دستور داد کلیسای ایاصوفیه به مسجد تبدیل شود. امروزه ایاصوفیه کلیسا، مسجد و موزه‌ای در استانبول است.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : کلیسای جامع نوتردام فرانسه , اروپا , جاذبه های گردشگری اروپا , موزه لوور پاریس فرانسه , کلیسای ساگرادا فامیلیا بارسلون اسپانیا , کاخ الحمرا گرانادا اسپانیا , کلیسای سن پیتر یا پیتر مقدس واتیکان اسپانیا , کولوسئوم رم ایتالیا , موزه بریتانیا لندن انگلیس , نگارخانه ملی لندن انگلیس , کلیسای جامع کلن آلمان , قصر نوی شوان اشتاین شوانگاو آلمان , کاخ توپکاپی استانبول ترکیه , مسجد ایاصوفیه استانبول ترکیه ,

تاریخ : یکشنبه 24 شهريور 1398 | نظرات () بازدید : 112
نویسنده : ki be kie |

اگر دنبال یک تلویزیون جدید و عالی هستید اینها برندهایی هستند که باید بخرید.
 
تلویزیون شناخته شده به نامهایی چون tv یا جعبه ی جادویی. این صفحه ی درخشنده دارای بلندگو مدتهاست جزو اصلی اتاقهای پذیرایی در سرتاسر جهان است.
با تکثیر نسبتا جدید برنامه های تلویزیونیی مانند netflix و hulu ما بیشتر از همیشه به تلویزیونهایمان نیاز داریم.
به هر حال یک امریکایی معمولی بیشتر از پنج ساعت در روز را به تماشای تلویزیون میگذراند.
مطمئنا شما به دنبال بهترین تلویزیون در بازار و یا یک مدل ارزانتر با کیفیت بالا و یا چیزی در بین این دو می گردید و نمیخواهید وقت خود را با خیره شدن به یک صفحه ی ناواضح و یا گشتن میان منوهای اعصاب خورد کن بگذرانید  درست است؟ به همین دلیل ما راهنمایی برای معرفی تمام برندهای با کیفیت تلویزیون چه در گذشته و چه حال برایتان ایجاد کرده ایم تا هنگام خرید تلویزیون بدانید از کجا باید شروع کنید
بهترین ها
اینها بهترینها هستند.برندهایی که هم از نظر ظاهر و هم کیفیت دیجیتالی در بالای لیست قرار دارند
  

1 - Samsung 

سامسونگ کره ی جنوبی در دنیای تلویزیون جزو رهبران بازار است و رقیب هایی چونLG و SONY را با اختلاف زیادی در میزان کلی فروش به جای میگذارد.بخشی از ان به دلیل وسعت کمپانی است ( SAMSUNG در بین ۵۰۰ کمپانی برتر ۲۰۱۷ در جایگاه ۱۵ قرار گرفت که ان را به دومین کمپانی الکترونیکی ارزشمند بعد از APPLE تبدیل میکند).. اما بیشتر به این دلیل است که سامسونگ تلویزیونهایی واقعا عالی با تمرکز بر روی دسترسی بالا درست میکند.
سیستم اپراتور : تیزن
در واقع نام انSamsung Smart TV Powered by Tizenاست اما ما ان را فقط تیزن مینامیم.تیزن که مشابه وب او اس LG میباشد همه ی اپلیکیشن های شما را در یک ردیف در انتهای صفحه ی اصلی قرار میدهد.این اپراتور تمام اپ های معروف تلویزیونی را در کتابخانه ی خود که شامل بالغ بر ۲۰۰۰ اپ میباشد دارد و همچنین یک ویژگی کارامد دیگر که هنگامی که شما اپی را انتخاب میکنید فعال میشود و زیر شاخه های معروفی مانند برنامه های نتفلیکس و یا پلی لیستهای اسپاتیفای را برای ان اپ به شما نشان میدهد.
احتمالا تحسین برانگیزترین ویژگی نحوه ی کار کردن تیزن با اپ های خانواده ی سامسونگ شامل SMART THINGS و SMART CONECTو SMART VIEW ( که به هر حال به زودی به اپ SMART THINGS اضافه میشود) است.شما میتوانید از انها برای انتقال اطلاعات از گوشیتان –حتی ایفون- به تلویزیون و یا برعکس فرستادن ان از تلویزیون به گوشی (تنها گوشی های سامسونگ) استفاده کنید.اگر وسیله ی خانگیه هوشمند دیگری دارید میتوانید از انها نیز برای کنترل تلویزیون استفاده کنید.
به علاوه مدلهای جدیدتر SAMSUNG – کیو ال ای دی و غیره- ویژگی های جالبی چون انتقال دسترسی به اپ ها از گوشیتان و ONE CONTACT BOX سامسونگ را ارایه میدهند که برای اسان کردن نحوه ی نصب تلویزیون بدون استفاده از سیم کابلهای اضافی در پشت ان است.
صفحه نمایش : QLED
SAMSUNG تا کنون از تولید او ال ای دی هایی نظیر LG سرباز زده است و به جای معامله جهت استفاده از پنل های LGسامسونگ برند ال سی دی مخصوص خود از کیو ال ای دی را تولید کرده است.کیو ال ای دی از نقاط کوانتومی برای تقویت صفحه ی نمایش با تولید نوری خالص تر از انچه ال ای دی ها قادر به تولید انند استفاده میکند.در واقع تلویزیونهای کیو ال ای دی روشن تر از ال سی دی های ارزانترند و بر خلاف او ال ای دی ها با هزینه ی کمتر میتوانند در اندازه های بزرگتر ( ۱۰۰ اینچ و بیشتر) ساخته شوند.
   

 2 - LG

یک کمپانیه کره ی جنوبی دیگر LGشاید به اندازه ی سامسونگ وسیع نباشد اما به لطف تکنولوژی نمایش او ال ای دی خود در زمینه ی بهترین صفحه ی نمایش رقیبان کمی دارد
سیستم اپراتور: وب او اس
وب او اس ـ هم اکنون در نسل چهارم خود وب او اس ۳.۵ – همانند تیزن در سامسونگ کار کرده و اپ ها را در انتهای صفحه ی نمایش به صورت افقی مرتب میکند اما قابلیت های دیگری هم دارد.کنترل های مجیک موشنLG میتوانند مانند معمول با دکمه های روی کنترل استفاده شوند اما به صورت وای موت نیز کار میکنند و به شما اجازه میدهند با تکان دادن کنترل رو به روی صفحه ی نمایش کرسر را به حرکت در اورید.
LGجدیدا یک پلتفورم وب او اس اوپن سورس را معرفی کرده است تا دولوپرها را تشویق کند با هم کار کنند و اپ های بیشتری را برای این سیستم اپراتور طراحی کنند.همانند تیزن وب او اس به کاربران اجازه انتقال اطلاعات را به دیگر دستگاه ها میدهد اما این قابلیت برای دستگاه های اندروید و کامپیوترهای ویندوز قابل استفاه است.جدیدترین اپدیت وی ار را به وب او اس اضافه کرد تا شما بتوانید عکس ها و یا ویدوهای خود با زاویه ۳۶۰ درجه را ببینید.
صفحه نمایش: او ال ای دی
او ال ای دی –ال ای دی ارگانیک –  امروزه تکنولوژی پیشوا در زمینه ی صفحه ی نمایش است. پنل های او ال ای دی قابلیت دسترسی به مناطق سیاهی را دارند که قبلا مشاهده نشده است.با کنتراست بهتر در سطح صفحه و چون پیکسل ها خود روشن میشوند تلویزیون های او ال ای دی زمان پاسخگویی سریعتری نسبت به دیگر انواع صفحات نمایش دارند.
  

 3 - SONY 

 
SONY به عنوان اخرین کمپانیه عالیه ژاپنی سازنده ی تی وی در امریکا به اندازه یSAMSUNG و یا LG تکنولوژی های اختصاصی در بازار ندارد اما این کمپانی تمام تکنولوژی های لازم جهت تولید تلویزیونهای تحسین برانگیز را دارند.
سیستم اپراتور: اندروید تی وی
اندروید تی وی – که ورژنهایش روی دستگاه های دیگری چون تلویزیون خانوادگی امازون نصب شده است – به اندازه ی وب او اس به نرمی کار نمیکند اما به شدت از ان قوی تر است.برخلاف وب او اس و تیزن صفحه ی نمایش اصلی اندروی تی وی پر از اپ ها و پیشنهادات گوناگون است و شما با پایین رفتن میتوانید تعداد بیشتری از انها را ببینید.
به علاوه دارای پشتیبانی خودساخته برای گوگل اسیستنت ( توسط میکروفون موجود در کنترل و یا گوشیتان ) و کروم کست برای ویدیو و فایل صدا است.همچنین همانند تیزن گوگل اسمارت لاک میتواند به صورت اتوماتیک حسابهای کاربریتان را از گوش موبایلتان به تلویزیون انتقال دهد.
و اگر تمام اینها کافی نیستند شما میتوانید اپلیکیشن لاگیتک هارمونی را دانلود و تمام دستگاه های اسمارت خود را از روی مبل کنترل کنید.تنها مشکل ما با پیاده سازی اندروید تی وی این است که پیاده سازی ان گاهی اوقات کند و بدون پاسخ است.
صفحه نمایش: اکس وان اکستریم پروسسر
SONY تنها کمپانیی به جز LG است که تلویزیون های او ال دی را به لطف معامله ای بین دو کمپانی که به SONY اجازه میدهد از پنلهای LG برای ساختن تلویزیون استفاده کند ارایه میدهد.به لطف پروسسر های اکستریم اکس وان سریه محصولات فلگ شیپ براویای SONY بهترین کانترست هایی را دارند که تا کنون دیده ایم.یک قابلیت جالب دیگر: تی وی های ۲۰۱۸ SONY از تکنولوژی صفحه نمایش اکوستیک استفاده میکنند که خود صفحه نمایش را به یک بلندگو با استفاده از ویبره تبدیل میکند و یک ساب ووفر کوچک در انتهای تلویزیون اضافه میکند.
  

4 - VIZIO

در میان برندهای لیست شده در قسمت بهترین ها VIZIO ارزان قیمت ترین تلویزیون ها را اریه میدهد.اما این به معنای داشتن کیفیت پایین تر نیست.محصولات ۲۰۱۸ ویزیو شامل تلویزیونهایی با قابهای طراحی شده ی باریک پنل هایی با دالبی ویژن اچ دی ار و کانترست عالی هستند.
سیستم اپراتور:اسمارت کست
تا قبل از ۲۰۱۷ تمام اسمارت تی وی های VIZIO دارای سیستمی بودند که نیاز داشت کاربران اپی را روی گوشی یا تبلت خود دانلود کنند که به طور ضروری مستقیما روی تلویزیون اجرا میشد.در واقع ان نمایش دهنده ها (که ویزیو حتی انها را تلویزیون خطاب نمیکرد) تی وی تیونر و یا ورودی کوکسیال نیز نداشتند.
این روزها انها بین این دو با قرار دادن مهمترین اپ ها مانند نتفلیکس و هولو و یوتیوب و... روی تلویزیونها تفاوت گذاشته اند هرچند که برای بعضی موارد هنوز هم باید از گوشی موبایلتان استفاده کنید.اسمارت کست در واقع همه کاره است اما مدل سال قبل کمی کند بود و به همین دلیل مشتاقیم ببینیم امسال چه پیشرفتهایی حاصل شده است.
صفحه نمایش:کوانتوم
همانند SAMSUNG، VIZIO نیز به پنل های نقطه کوانتومی تکیه کرده است.مدل های ۲۰۱۸ به طور گسترده ای میزان روشناییشان پیشرفت کرده بود ـمدل های بالا تر تا ۲۰۰۰ نیت پیک هم دسترسی داشتند- و توانایی دیمینگ انها نیز ارتقا داده شده بود.در بعضی صفحات نمایش بیشتر از ۱۲۰ منطقه ی دیمینگ جداگانه قرار داشت.
تلویزیونهای ۲۰۱۸ VIZIO همچنین دارای کنترل صدا توسط الکسا و گوگل اسیستنت هستند.گوگل اسیستنت کمی قدرتمندتر است چون میتواند میان اپ های مختلف جست و جو کند در حالیکه الکسا کمی محدودتر است.
 
جدیدترین ها
شاید اینها اکنون چندان شناخته شده نباشند اما این برندها در حال پیشرفت هستند و در چند سال اینده جزو بهترین ها قرار مییگیرند.
 
 یکی از دلایلی که مردم برایشان در خرید مهم می باشد قیمت تلویزیون می باشد که با بودجه هر شخصی قابل ارائه و خرید باشد.

5 - TCL

 
پنج سال قبل TCL جایگاهی در میان برندهای تلویزیونی نداشت اما امروز یکی از سریعترین برندهای در حال گسترش است که مدل هایی مانند فور کی و اچ دی ار را با قیمتهای به طرز باور نکردنی پایینی ارایه میدهد.
سیستم اپراتور:روکو
TCLتنها کمپانیی که تلویزیون های روکو میسازد نیست ـاینسیگنیا و شارپ و هیتاچی و... همین مدل را میسازند – اما تا کنون موفق ترین بوده است.ما اینجا در دیجیتال ترند عاشق روکو هستیم.از روکو اکسپرس تا روکو اولترا لیست کانالهای وسیع (بالغ بر ۵۰۰۰) این پلت فورم وتوانایی جست و جوی اپ در ان بی همتاست.توانایی مداخله کاربر در روکو نسبت به تیزن و وب او اس کمی محدودتر است اما از نظر ما قابلیت بهتری دارد و استفاده از ان اسان تر است.
صفحه نمایش: ولیو
اگر بودجه ی کمی دارد اما همچنان یک باتری فور کی در تلویزیون خود میخواهید (همراه با اچ دی ار) TCLانتخاب شماست.مدلهای ۲۰۱۸ ان که شامل پیشرفتهای زیادی نسبت به مدلهای عالیه ۲۰۱۷ ان بود دارای شش سری مدل ۶۵ اینچ با قیمت ۱۰۰۰ دلار و یک مدل ۵۵ اینچ با قیمت پایینه ۶۵۰ دلار است.به علاوه انها شامل اخرین ورژن روکو او اس با قابلیت نمایش تریلرهای اچ دی ار هستند.
 
 

6 - HISENSE

کمپانی سازنده ی چینیه HISENSE جدیدا پیشرفت های زیادی با خرید گواهی نام برند شارپ ( و خرید کارخانه ی شمال امرکای ان) و خرید سهام توشیبا و ساخت تلویزیون برای امریکا تحت نام هر سه برند داشته است.شارپ بعدا در مورد کیفیت محصولات هایسنس اعتراض داشت اما بالاخره شکایت خود را پس گرفت.
سیستم اپراتور:متعدد
هایسنس از این لحاظ بی همتاست که یک سیستم اپراتور مشخص در تلویزیون هایش به کار نمیبرد.بعضی از تلویزویون هایش مانند SONY از اندروید تی وی و بعضی مانند TCL از روکو او اس و بعضی از وی ای دی ای ای یو استفاده میکنند.
صفحه نمایش: متعدد
HISENSE در کل یک تکنولوژی ثابت و مشخص برای تلویزیون هایش به عنوان امضای خود ندارد.کاری که لایسنس انجام میدهد ارایه ی تلویزیون هایی با تکنولوژی های متعدد و سیستم های اپراتور گوناگون در قیمت های مناسب است.اگر پول زیادی برای خرید تلویزیون دارید احتمالا نیاز ندارید HISENSE را انتخاب کنید اما در قیمت های پایین تر انتخاب های زیادی در لایسنس برای شما وجود دارد.
 
مدل های قدیمی
این مدل ها را به یاد دارید؟ این ها برند هایی هستند  که ما باآن ها بزرگ شده ایم ولی دیگر بازار از دست آنان خارج شده است.
 
 

 7 - TOSHIBA

در قرن بیستم ،این شرکت برند برجسته ای بین تولید کنندگان تلویزیون ژاپنی محسوب میشد که اولین تلویزیون های ترانزیستور دار را در سال 1959 تولید کرد.
چه اتفاقی افتاد؟
همان طور که در قسمت بالا هم اشاره شد؛ شرکت Hisense 110 میلیون دلار برای خرید 95% سهام شرکت  TOSHIBA  در سال 2017 هزینه کرد. اما سقوط این شرکت به سال  2015 برمیگردد؛ زمانی که TOSHIBA از بازار های آمریکا دست کشید. این تصمیم بعد از سال ها تلاش برای رقابت با بازار های در حال توسعه ی جهانی با پایین آوردن قیمت بدون قربانی کردن کیفیت گرفته شد.
تصمیم سرمایه گذاری روی تکنولوژی  Canon’s SED با شکست مواجه شد. برای شرکتی که روزی پرچم دار دنیا در عرصه ی  تکنولوژی هایی مثل CRT (cathode-ray tube) و rear-projection بود این وضعیت تاسف باری به حساب می آ ید.البته این شرکت طی این سال ها به خوبی توانسته است خود را بالا بکشد.و لوازم دیگری را در عرصه ی الکترونیک تولید کند.
 
 

8 - RCA

برای نسل های قدیمی. این برند روزی مورد احترام ترین برند در عرصه ی تلویزیون بود که اولین الگوی تست تلویزیون را در سال 1939 ایراد کرد و در عرصه ی اولین استانداردهای تلویزیون های رنگی درNTSC (کمیته ی ملی سیستم های تلویزیون )در سال 1959پیشرو بود .
چه اتفاقی افتاد؟
در اواسط دهه ی 80 میلادی، تولید کنندگان ژاپنی از این شرکت پیشی گرفتند و قدرت خود را از دست داد.در سال 1985، با یک مبلغ 6 ملیون دلاری، کل سهام این شرکت به شرکت General Electric فروخته شد. در سال 1988 شرکت GE کل حقوق RCA و GE  را به یک شرکت فرانسوی به اسم Thomson فروخت. Thomson بعد ها در سال 2004 حقوق GE را به TCL و حقوق RCA  را به شرکت کره ای ON که اخیرا تلویزیون هایی با برند RCA تولید میکند فروخت .
 
 

9 - MAGNAVOX

 
این برند شاید هیچ وقت برند غالبی در عرصه ی تلویزیون های آمریکایی به حساب نیامده باشد. اما برای چند سال شرکت مهمی در زمینه ی تکثیر تکنولوژی به حساب می آمد.
چه اتفاقی افتاد؟
در سال 1972،شرکت  Philips ملک سهام شرکت MAGNAVOX شد. بعد ها تلویزیون ها را تحت عنوان Philips Magnavox معرفی کرد و به فروش رساند تا فروش را در آمریکا تقویت کند.سر انجام Philips آن حقوق را به شرکت Funai واگذار کرد که در حال حاضر تلویزیون هایی با برندMAGNAVOX و Philips تولید میکند.
 
 

10 - JVC

 این شرکت در سال 1953 به عنوان قسمتی از شرکت Panasonic شروع به ساخت تلویزیون کرد و برای دهه های متمادی یکی از محبوب تیرین برند های تلویزیون محسوب میشد و تنها چند شرکت دیگر وجود دارند که در 50 سال دوم میلادی بیشتر از این شرکت فروش داشته اند.
چه اتفاقی افتاد؟
در پایان هزاره ی دوم این شرکت با افت فروش شدیدی رو به رو شد. در 2008 این شرکت مجبور شد با شرکت kenwood ادغام شود. 

 

 در 2011 این دو شرکت باهم شروع به تولید تلویزیون کردند و مجوز تولید خود را به شرکت تایوانی AmTRAN فروختند وقتی این مجوز باطل شد. مجوز به شرکت چینی Shenzhen MTC واگذار شد که اخیرا این برند را در سطح جهانی به فروش میرساند. شرکت JVC هنوز هم بهترین پروژکتور ها را در بازار تولید میکند.
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : JVC , MAGNAVOX , Samsung , تلویزیون , tv , LG , SONY , VIZIO , TCL , HISENSE , TOSHIBA , RCA ,

تاریخ : پنجشنبه 21 شهريور 1398 | نظرات () بازدید : 217
نویسنده : ki be kie |

مسجد ایاصوفیه شکوه معماری استانبول ( Hagia Sophia ) جزو زیباترین و معروف ترین نمادهای بی نظیر معماری شهر استانبول شناخته می شود چراکه این مسجد نمونه ای از معماری بیزانس نیز بشمار می رود و برای حدود هزاران سال " ایاصوفیه  به عنوان بزرگ ترین کلیسای جهان محسوب می شده است ، ولی بعده ها با ساخت کلیسای " جامع سویا " این کلیسا عنوان بزرگ ترین کلیسا جهان را به خود اختصاص داده و دنیایی از فرهنگ مردم استانبول را به رخ همگان می کشد و برای شما گردشگران تور استانبول لازم است بدانید که بعد از فتح استانبول ، سلطان محمد دوم در دستور کار خود قرار داد که کلیسای ایاصوفیه باید به مسجد تبدیل شود و جالب است که در سال ۱۹۸۵ میلادی نیز در لیست میراث جهانی یونسکو به ثبت جهانی رسید و در ادامه بعد از اعلام حکومت جمهوری در کشور ترکیه و به قدرت رسیدن آتاتورک ، ایاصوفیه به موزه تبدیل شد و تا امروز هم به همین شکل بوده و دست نخورده است . 


در نهایت ایاصوفیه در قسمت اروپایی استانبول و در محله‌ سلطان احمد قرار گرفت و در مورد دسترسی شما گردشگران استانبول به آن هم باید بدانید که وقتی از فرودگاه وارد شهر استانبول می شوید ، تنها ۲۰ کیلومتر با مسجد ایاصوفیه فاصله دارید و اینکه این موزه در تمامی روزهای هفته ، به جز دوشنبه ها امکان دیدن از این مسجد زیبا را دارید و اینکه در طی تعطیلات رسمی هم مسجد فقط در روز اول ماه رمضان و عید قربان تعطیل می باشد و برای بازدید از اینجا می ‌توانید از مترو یا خطوط ترموا استفاده کنید که نزدیک ‌ترین ایستگاه ترموا ، ایستگاه " سلطان احمد " در نزدیکی این مسجد قرار گرفته است ، در ادامه با سلام پرواز همراه باشید .

مسجد ایاصوفیه جزو زیباترین و معروف ترین نمادهای بی نظیر معماری شهر استانبول شناخته می شود

نگاهی گذرا به تاریخچه مسجد ایاصوفیه استانبول

مسجد ایاصوفیه‌ به دستور کنستانتین‌ دوم امپراطور بیزانس در سال‌ 360 میلادی بنا‌ نهاده شد و شهر استانبول که در آن روزگار " قسطنطنیه " نام داشت ، مرکز امپراتوری بیزانس شناخته می شد و در سال‌ 404 میلادی آشوب‌ بزرگى‌ در قسطنطنیه‌ به پا شد که بخشى‌ از ایاصوفیه‌ که در آن زمان هاجیا صوفیا خوانده می شد ، در آتش سوخت و از بین رفت و در نتیجه بنای ایاصوفیه در قرن 6 میلادی دوباره بازسازی و بروی عموم مردم بازگشایی گردید و شما فرهنگ مردم استانبول را با حضور در این مکان دیدنی کاملا حس خواهید کرد ؛ ضمنا در قرن پانزدهم میلادی بعد از چندین سال جنگ میان مسلمانان و امپراتوری بیزانس ، مسلمانان به فرماندهی " سلطان محمد فاتح " پادشاه عثمانی به پیروزی رسیدند و توانستند قسطنطنیه را از آن خود کنند و بنابراین قسطنطنیه به مرکز خلافت عثمانیان درآمد و اسلامبول نام گرفت و کلیسای هاجیا سوفیا به مسجد ایاصوفیه بدل شد ، با برپایی جمهوری ترکیه به رهبری مصطفی کمال آتاتورک ، اسلامبول به استانبول تغییر نام پیدا کرد و مسجد ایاصوفیه ، در دوره جدید با عنوان " موزه ایاصوفیه " شکل جدیدی به خود گرفت .

معماری مسجد ایاصوفیه استانبول

شاید شنیده باشید که هنر معماری در روم شرقی ( بیزانس ) تا قرن ششم میلادی تحت تاثیر مسیحیت آغازین بوده است و این هنر در قرن ششم میلادی با آغاز حکومت " ژوستی نیانوس " بوجود آمد و اینکه جالب است که در هنر پروری همتای کنستانتین بود و آثاری که وی مورد حمایت و تشویق قرار داد ، همگی دارای شکوه و عظمتی شاهانه و منحصر به فرد را در خود نشان می داد تا جایی که دوران فرمانروایی او را به حق " نخستین عصر طلایی " هنر امپراطوری روم شرقی نامبرده می شود و مهم است بدانید که جزو اصلی ترینجاذبه های گردشگری استانبول شناخته می شود .

 
در ضمن باید خاطر نشان کرد که مشهورترین گنجینه یادگاری " نخستین عصر طلایی " اکنون در خاک ایتالیا که در شهر " راونا " کشف شده جلوه ‌گری می ‌کند نه در شهر کنستانتینوپل ( استانبول ) و اینکه شهر راونا که در اصل پایگاه نیروی دریایی در ساحل دریای آدریاتیک بود از سال ۴۰۲ میلادی به بعد پایتخت امپراطوران روم غربی و بعد از آن در پایان همان قرن مقر فرمانروایی تئودوریک پادشاه استروگوتها نیز قرار گرفت که علاقه داشتند که همه چیز را به سبک و سیاق هنری کنستانتینوپل طراحی نماید و به همین علت در زمان ژوستی نیانوس شهر راونا به صورت پایگاه ویژه ای برای رشد و نفوذ سلطه بیزانس بر ایتالیا در آمد و در ضمن برترین بنایی که در آن شهر در سال‌های ۴۷-۵۲۶ میلادی ساخته شد ، کلیسای " سان ویتاله " بوده است . 


لازم به ذکر است که در معماری بنای‌ مسجد ایاصوفیه‌‌ طاق‌ ها و ستون‌ ها به طرز زیبایی با هم هماهنگ و ست هستند و چهار ستون بزرگ و باشکوه که شبیه‌ پای‌ فیل ‌هستند ، چهار طاق مسجد ایاصوفیه استانبول را‌ نگه داشته اند و مهم تر اینکه گنبد بزرگ ایاصوفیه بر روی‌ این ستون ها قرار داده شده است که بسیار هم جذاب و دیدنی است و در ادامه ۴۰ پنجره کنار هم در ساقه گنبد مسجد قرار داشته که‌ نور خورشید از آن ‌ها به‌ درون بنای ایاصوفیه‌ تابیده می شود و عمق‌ گنبد ۱۸ متر و ارتفاع آن از سطح زمین ۵۶ متر است و قطر آن‌ ۳۳ متر‌ به همراه دو نیم گنبد می باشد و طول این مسجد ایا صوفیه ترکیه در طولانی ‌ترین قسمت ۸۲ متر و عرض آن ۷۳ متر است و ارتفاع آن در بالاترین قسمت از گنبد ۵۵ متر برآورد شده است که این مسجد در میدان سلطان احمد استانبول قرار دارد و با اضافه شدن بناها و مناره ها و بازسازی در سال ۱۹۳۵ میلادی به موزه تبدیل شده و درخدمت گردشگران ترکیه قرار گرفته است .


در نهایت در سال ۱۹۳۵ میلادی نخستین رئیس جمهور ترکیه بنام : مصطفی آتاترک ، این بنا را موزه ایا صوفیه استانبول اعلام نمود ، این ساختمان زیبا از هر قرنی و از هر نابغه ‌معماری دستی در کار دارد و از دوره بیزانس گرفته تا معمار ترک ، سینان که اولین معماری بود که اصول زلزله را در کارهایش به کار می ‌گرفته تا کسان دیگر که هنر خود را در معرض دید گذاشته اند .

دسترسی به مسجد ایاصوفیه استانبول چگونه است؟

 

برای رفتن به موزه مسجد ایاصوفیه تمام وسایل نقلیه عمومی به راحتی در دسترس شما گردشگران عزیز از جمله : اتوبوس ، مترو و تراموای استانبول با برپایی چندین ایستگاه در محله سلطان احمد در رفت و آمد مسافران به مسجد ایاصوفیه ، مسجد سلطان احمد ، کاخ و موزه توپکاپی و سایر دیدنی های این منطقه بسیار آسانتر کرده است و همچنین توجه داشته باشید که فاصله مسجد ایاصوفیه تا موزه و کاخ توپکاپی 5 دقیقه پیاده روی دارد و بازدید از مسجد و موزه ایاصوفیه استانبول در تمام ایام هفته امکان پذیر بوده و شما گردشگران این امکان را دارید که در پاییز و زمستان از ساعت 9 صبح تا 17 و در بهار و تابستان از 9 صبح تا 19 به بازدید از این اثر تاریخی بروید و فراموش نکنید که حتما باید حداقل یک ساعت پیش از زمان بسته شدن موزه ایاصوفیه بلیت تان را بخرید .

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : مسجد ایاصوفیه , Hagia Sophia , استانبول , معماری استانبول , istanbul , turkey , ترکیه ,

تاریخ : پنجشنبه 07 شهريور 1398 | نظرات () بازدید : 100
نویسنده : ki be kie |

1. یورک – انگلستان

زمانیکه حرف انگلستان پیش می‌آید، ذهن بیشتر افراد ناخودآگاه به سمت لندن می‌رود، غافل از آنکه به جز پایتخت، کشور بزرگی با شهرهای دیدنی وجود دارد، یورک (York) یکی از آنها است. در شمال انگلستان نورث یورکشایر (North Yorkshire) شهری است که توسط رومیان سال 71 میلادی کشف شد. این شهر پرطراوت با معماری بسیار زیبا (یورک مینستر، کلیسای جامع گوتیک که داری چشم انداز بسیار زیبایی است)، خیابان‌های باریک و پیچ در پیچ، حس متفاوتی را در بازدید از این شهر برای شما به ارمغان خواهد آورد.

2. بوداپست – مجارستان

درحالیکه آمارها نشان می‌دهد گردشگری در پایتخت مجارستان در حال افزایش است، می‌توان گفت که این شهر برای بسیاری هنوز مانند یک راز باقی‌مانده است. چهاردمین شهر اروپا، بوداپست بدون شک یکی از زیباترین شهرهای جهان است و دارای موزه‌های شگفت انگیز، کلیساها و منظره‌های جذابی از رود دانوب است.

3. استراسبورگ – فرانسه

پاریس ممکن است شهر عشاق باشد، اما استراسبورگ تنها در حدود 2 ساعت با قطار از پایتخت پاریس فاصله دارد. این شهر مرکز قانون‌گذاری اروپا است و پارلمان اروپا نیز در آن واقع شده است و در کنار آن زیبایی بی‌نظیر منطقه آلزاس را به تصویر می‌کشد. استراسبورگ در نزدیکی مرز آلمان قرار دارد و در یونسکو معماری این شهر و فرهنگ آن به عنوان میراث جهانی به ثبت رسیده است. معماری این شهر در واقع ترکیبی جذاب از فرهنگ دو کشور آلمان و فرانسه است.

4. روتردام – هلند

آمستردام یک مقصد گردشگری پرطرفدار در اروپا است که البته این موضوع به حق و به دلایلی خوب است. اما این شهر با قطار تنها 36 دقیقه با روتردام فاصله دارد. روتردام بزرگترین بندر اروپا را دارد و خانه‌های مکعبی شکل آن به طرز دیوانه‌واری نمایی زیبا به شهر داده‌اند. این شهر در وضعیت فعلی در حال تجربه موجی از توسعه شهری و بازسازی است که آن را به یک مکان هیجان انگیز برای گردشگران تبدیل خواهد کرد.

5. کارلووی واری (کارلزبد) – جمهوری چک

پراگ بدون شک یکی از زیباترین شهرهای اروپا و محبوب‌ترین مقاصد گردشگری است و نمی‌توان از جمهوری چک بدون دیدن این شهر، بازدید کرد. اما کارلووی واری دیگر شهر جذاب چک است که تقریباً ناشناخته باقی مانده که دارای چشمه‌ها آب گرم می‌باشد و در بوهمیا غربی واقع شده است. این شهر که کارلزبد نیز نامیده می‌شود در سال 1350 میلادی بنیان شد. معماری رنگارنگ جذاب و چشمه‌های آب گرم از ویژگی‌های برجسته کارلزبد به حساب می‌آیند.

6. بروژ – بلژیک

بروژ دیگر مقصد گردشگری می‌باشد که تقریباً ناشناخته باقی مانده است. کمتر از یک ساعت با بروکسل با قطار فاصله دارد و مرکز استان فلاندری غربی این کشور می‎باشد. این شهر شلوغ یکی دیگر از میراث‌های فرهنگی یونسکو به حساب می‌آید. کانال‌های آبی این شهر جذاب کرده و یک مکان عالی و زیبا پیاده‌روی در روزهای آفتابی است. معماری قرون وسطایی در بروژ  حفظ شده و اگر عاشق تاریخ باشید، از این شهر لذت خواهید برد.

7. گدانسگ – لهستان

لهستان از کشورهایی به حساب می‌آید که اخیراً مقصد گردشگری قابل رشدی بوده است و با شهر تاریخی Krakow رکورد بازدید کننده در طول یک سال را شکسته است. با این حال، با طی یک مسیر 5.30 ساعته با قطار به سمت دریای بالتیک به گدانسگ، ششمین شهر بزرگ جهان خواهید رسید. مجسمه تاریخی جنگ Westerplatte و Long Market که به عنوان قلب شهر شناخته می‌شود و مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته، در گدانسگ واقع شده اند و بدون شک ارزش دیدن دارند.

 

شما دوست دارید که به کدامیک از شهرهای بالا سفر کنید؟ اگر نام مقصد گردشگری مورد علاقه‌تان در این لیست وجود ندارد، آن را با ما به اشتراک بگذارید.

اینها 7 گزینه در مکان های دیدنی توریستی در اروپا هستند که شما در تور اروپا می توانید به آنها سفر کنید.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : لهستان , بلژیک , هلند , اروپا , جمهوری چک , انگلستان , مجارستان , فرانسه ,

تاریخ : چهارشنبه 30 مرداد 1398 | نظرات () بازدید : 88
نویسنده : ki be kie |

هتل بزرگ جی دبلیو دبی

هتل جی دبلیو ماریوت مارکوییز هتلی 5 ستاره در دبی

هتل جی دبلیو ماریوت مارکوییز هتلی 5 ستاره و بسیار مجلل در قلب جاده شیخ زاید در دبی است. این هتل با برج های نمادین و مجلل خود همچون نگینی در سطح شهر توریستی و تجاری دبی می درخشد. فرقی نمی کند به چه هدفی به دبی سفر کرده باشید، این هتل با ارائه امکانات بی نظیر خود برای مسافرت های کاری و همینطور تفریحی بسیار مناسب است. برای کسانی که با هدف تفریح و خوش گذارنی به دبی سفر می کنند، هتل جی دبلیو با موقعیت بسیار عالی خود برای آنها مناسب خواهد بود. این هتل بین دبی مال و امارات مال و در نزدیکی مترو قرار دارد. این هتل دارای 1608 اتاق بسیار مجلل و شیک است و تمامی اتاق های هتل به امکانات مدرن و شیکی برای راحتی هرچه بهتر میهمانان تجهیز شده اند. پرسنل وظیفه شناس و خوش برخورد هتل به زبان های چینی، ترکی، فلیپینی، روسی، ایتالیایی، اسپانیایی ، هندی، فرانسوی، انگلیسی، آلمانی و عربی مسلط هستند. شما می توانید برای به دست آوردن آگاهی و اطلاعات در رابطه با آخرین و بهترین نرخ تور دبی و به روزترین قیمت تور دبی و قیمت هتل جی دبلیو ماریوت دبی امارات به سایت گردشگری توریاب مراجعه کنید.

توریاب یکی از بهترین و امن‌ترین ارائه دهندگان خدمات تور و گردشگری در سراسر ایران است.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : دبی , هتلی جی دبلیو , هتل 5 ستاره ,

تاریخ : یکشنبه 19 اسفند 1397 | نظرات () بازدید : 125
نویسنده : ki be kie |

معرفی شهر گردشگری استانبول ترکیه

ترکیه یکی از کشورهایی میباشد که دارای شهرهای زیبایی میباشد که توریست های زیادی از سراسر جهان به این کشور سفر میکنند.

شهرهایی مانند آنتالیا، آنالیا، استانبول، آنکارا، ترابزون و دیگر شهرهای گردشگری کشور ترکیه.

نقشه جامع شهر استانبول

نقشه جامع شهر استانبول :

استانبول، یکی از شهرهای پرطرفدار ترکیه و جهان است. سالانه میلیون ها میلیون  توریست و گردشگر از آن بازدید می کنند.

اگر اولین بار است که میخواهید به استانبول سفر کنید، بهتر است برای آنکه گم نشده و راحت تر به مقصد و جاذبه های گردشگری مورد نظر برسید، از نقشه ها استفاده کنید.

استانبول شهر بسیار بزرگی است، بنابراین داشتن نقشه چه روی برگه و چه به صورت آنلاین/آفلاین روی موبایل ها از واجبات سفر است. نقشه های استانبول به چند دسته نقشه شهر، نقشه گردشگری، نقشه فارسی استانبول، نقشه مترو، نقشه خیابان ها، ترمواها، اتوبوس و ... تقسیم می شوند.

این نقشه ها را میتوان به صورت رایگان و در هر اندازه ای، از فرودگاه ها تهیه کرد.

 

منطقه های مهم استانبول که باید بشناسید

منطقه های مهم و توریستی این شهر بزرگ بی اوغلو، تقسیم، بشیکتاش، سلطان احمد و شیشلی می باشند. این منطقه ها، محبوب توریست ها و گردشگران تور استانبول بوده و بهترین مناطق این شهر هستند. جاذبه های گردشگری، مراکز تجاری و تفریحی در این مناطق فراوان بوده، به همین خاطر توریست و گردشگر بسیاری در آنها می بینید.

معروفترین میدان استانبول ( میدان تقسیم )

میدان تقسیم استانبول :

صد در صد نام میدان تقسیم یا تکسیم استانبول به گوشتان رسیده است.

این میدان بسیار معروف و شناخته شده در جهان، قلب مدرن استانبول بوده و یکی از مهم ترین مکان ها از نظر جاذبه، مراکز تجاری و تفریحی است.

همچنین ایستگاه مرکزی شبکه متروی شهر نیز در این میدان می باشد.

استانبول به دو قسمت اروپایی و آسیایی تقسیم شده و میدان تقسیم در قسمت اروپایی قرار دارد.

اطراف این میدان رستوران ها، فروشگاه ها، هتل ها و جاذبه های گردشگری معروف و بسیار خوبی را پیدا خواهید کرد. بی دلیل نیست که توریست ها و گردشگران تور لحظه آخری استانبول، علاقه مند به اقامت در اطراف میدان تقسیم این شهر هستند.

تاریخچه میدان تقسیم استانبول

در زمان های بسیار قدیم، سلطان محمود اول این میدان را ساخت. دلیل ساخت این میدان در ابتدا، قرار داشتن محلی برای انشعاب آب های قسمت شمالی شهر به دیگر مناطق بوده. دلیل نام گذاری آن به تقسیم نیز به این خاطر بوده که در این منطقه آب تقسیم و انشعاب شده، به همین دلیل به تقسیم نامگذاری شده است. این میدان امروزه نمادی از جمهوریت مدرن و سکولار ترکیه بوده که بوسیله مصطفی کمال یا همان آتاتورک معروف شکل گرفته است. اگر به میدان تقسیم و مجسمه روی آن دقت کنید، یک طرف آن مصطفی کمال در حال رهبری نیروهای ترک با لباس سربازی قرار داشته و سمت دیگر آن دوباره مصطفی کمال در شکل رهبر جمهوری ترکیه. این دو یادبود در سال 1923 به دلیل پیروزی در جنگ استقلال به دست مجسمه ساز معروف ایتالیایی پیئترو کانونیکا ساخته شده و اکنون افراد مهم و بزرگ بسیاری برای ادای احترام همراه با گل و عموم مردم به سمت این میدان حرکت می کنند.

منبع : وب سایت گردشگری لست تورز

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : استانبول , میدان تقسیم استانبول , تور استانبول , جاذبه های گردشگری استانبول , استانبول ترکیه ,

تاریخ : شنبه 13 بهمن 1397 | نظرات () بازدید : 96
نویسنده : ki be kie |

توصیه‌هایی برای خنک ماندن از گرمای تابستان

راههایی برای فرار از گرمای طاقت فرسای تابستان

 

 

اگر همه ما می توانستیم در طول تابستان هر روز در تمام طول روز از کولر گازی استفاده کنیم آیا این استفاده مداوم درست می‌باشد؟

اما افسوس که برای اغلب صاحبان خانه امکان پذیر نیست و هزینه اداره کردن تهویه هوا در منازل در روز و شب در سراسر فصل تابستان بالا است.

شما همچنین کولر خود را بسیار سریع‌تر از حالت عادی خواهید پوشید و باید قبل از اینکه فکر کنید نیاز دارید آن را جایگزین کنید.

اما جایگزین آن آیا گزینه‌ای بهتر به ذهن شما می‌رسد؟

مقاله را کامل بخوانید تا بتوانید متوجه منظور ما برای خرید یک خنک کننده مقرون بصرفه شوید.

بنابراین در حالی که ترموستات خود را در پایین‌ترین درجه ممکن قرار می‌دهید به طوری که هوای سرد در ۲۴ درجه باشد شما را خنک بهترین گزینه نیست.

آیا هنوز راه‌هایی برای خنک ماندن به غیر از استفاده از سیستم خنک‌کننده شما وجود دارد؟

بله، هست و شما می‌توانید با انجام این کار انرژی را ذخیره کنید.

یافتن راه های دیگر برای نگه داشتن هوای خنک محیط خانه

چندین راه برای خنک ماندن بدون استفاده از خنک‌کننده در محیط و رنج بردن از قبض‌های انرژی بالا به عنوان یک نتیجه وجود دارد.

احتمالاً می‌دانید که می‌توانید لباس‌های کتانی سبک بپوشید تا به خنک ماندن کمک کنید.

نوشیدن مقدار زیادی آب حتی در دمای اتاق نیز مفید است.

به علاوه اگر دما زیر ۷۸ درجه فارنهایت در شب کاهش پیدا کند که تقریباً درمناطق این موضوع شنیده شده است.

یک گزینه دیگر این است که پنجره‌های خانه خود را باز نگه دارید و به خانه شما اجازه می‌دهد که به طور طبیعی خنک شود.

سپس آن‌ها را ببندید و قبل از اینکه خورشید بیش از حد در روز بعد بالا بیاید آن‌ها را ببندید.

سایه‌ها در اطراف خانه نیز گرمای تابشی را حفظ می‌کنند و توجه ویژه‌ای به مناطق منزل تان با نوردهی‌های جنوبی و غربی دارند.

از یک ترموستات قابل برنامه ریزی استفاده کنید

ترموستات قابل برنامه

اگر قبلا به یک ترموستات قابل برنامه ریزی نرسیده اید یا آشنایی پیدا نکردید می توانید از برخی پس انداز‌های جدی کاست!

شما مجبور به این هستید که با کمی هزینه بیشتر یک کولر گازی با مصرف کمتر برای خرید اقدام کنید.

بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که به دفترچه راهنمای دستگاه نگاه کنید که ترموستات مناسب را بیاید.

یک جست و جوی آنلاین انجام دهید و یا یک تکنسین تهویه مطبوع تماس بگیرید تا مطمئن شوید که از ترموستات نصب‌شده کم مصرف استفاده می‌کنید.

به طور کلی چند تنظیماتی وجود دارد که شما می‌توانید زمانی که سیستم شما به دنبال آن می‌آید را بیابید که به شما در پس‌انداز پول کمک می‌کند.

ترموستات را در حدود ۷۸ درجه فارنهایت در طول روز نگه دارید وقتی که کسی منزل نیست (و شاید حتی وقتی مردم در خانه هستند، اگر سایه داشته باشد و هوای خنک کنندگی داشته باشد).

کولر خود را تنظیم کنید تا درجه‌حرارت آن را تا ۱۰ درجه افزایش دهید وقتی که افراد خانه بیرون باشند یا خوابیده باشند.

آیا تنظیمات ترموستات به طور اتوماتیک به ترجیحات خود ۲۰ – ۳۰ دقیقه قبل از اینکه شما برنامه‌ریزی کنید تا به خانه برسید تاثیر دارد؟

این تنظیم با سیستم داخلی کولر گازی که زمان را با آن تنظیم می‌کنید قابل اجرا خواهد بود.

همچنین می‌توانید با نصب یک ترموستات قابل کنترل از راه دور در مصرف انرژی کنترل بهینه تری داشته باشید.

استفاده نکردن از لوازم برقی و غیر برقی با حرارت بالا و ایجاد محدودیت در استفاده از این لوازم

محدودیت استفاده از لوازم برقی و غیر برقی با حرارت بالا

ما می‌دانیم که این گزینه برای اجرایش می‌تواند برای شما کمی دشوار باشد.

احتمالاً دوست دارید در طول روز کار خود را انجام دهید و یا شام را در فر بعد از یک روز طولانی کار درست کنید.

 

سعی کنید در شب از این وسایل با حرارت بالا استفاده کنید تا حرارت را در روز افزایش ندهید.

امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 5

برچسب ها : انرژی , ترموستات , تهویه هوا , خنک کننده , کولر , کولر گازی , گرمای تابستان , محیط خانه , هوای خنک , هوای سرد ,

تاریخ : دوشنبه 19 آذر 1397 | نظرات () بازدید : 92
نویسنده : ki be kie |

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : پمپ آب , پمپ آب خانگی , پمپ آب خانگی نیم اسب , پمپ آب کالمو , پمپ پنتاکس , پمپ کالمو , پمپ داب , پمپ چینی ,

تاریخ : یکشنبه 13 خرداد 1397 | نظرات () بازدید : 214
نویسنده : ki be kie |

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تاریخ : جمعه 18 اسفند 1396 | نظرات () بازدید : 199
نویسنده : ki be kie |

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : SHAREit , آپدیت شیر ایت , آخرین نسخه برنامه shareit , آخرین نسخه شیر ایت , جدیدترین برنامه انتقال فایل shareit , دانلود برنامه انتقال فایل shareit , دانلود برنامه شیر ایت , دانلود شیرایت , شیر ایت ,

تاریخ : پنجشنبه 23 آذر 1396 | نظرات () بازدید : 208
نویسنده : ki be kie |

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : سامسونگ , حسگر انگشتی , گلکسی اس 9 , samsung , galaxy s9 ,

تاریخ : شنبه 18 آذر 1396 | نظرات () بازدید : 185
نویسنده : ki be kie |

آپدیت جدید اسکایپ و اضافه شدن افکت های تصویری

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : IPHONE APP , اسکایپ , اپلیکیشن , افکت‌ , تصویری , برنامه , نرم‌افزار , کسب‌و‌کار , مایکروسافت ,

تاریخ : پنجشنبه 18 آبان 1396 | نظرات () بازدید : 206
نویسنده : ki be kie |

رونمایی ایسوس از سری ذنفون 4 در ایران

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

تاریخ : چهارشنبه 17 آبان 1396 | نظرات () بازدید : 225
نویسنده : ki be kie |

۱۷ آبان: کشف اشعه X

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : CALENDAR , اشعه ایکس , اشعه x ,

تاریخ : چهارشنبه 17 آبان 1396 | نظرات () بازدید : 212

سرور مجازی ترید تاریخ : چهارشنبه 04 فروردین 1400
کلید سازی سیار و شبانه روزی تاریخ : سه شنبه 02 دی 1399
ترموکوپل چیست؟ و انواع ترموکوپل تاریخ : سه شنبه 18 آذر 1399
خدمات سئو چیست ؟ تاریخ : یکشنبه 09 آذر 1399
راهنمای خرید مانتو تابستانی شیک و جدید تاریخ : شنبه 21 تیر 1399
معرفی موسسه حرف آخر تاریخ : پنجشنبه 22 خرداد 1399
قمار فوتبالی در برخی از سایت‌های شرط بندی تاریخ : جمعه 01 فروردین 1399
سایت‌های شرط‌بندی با چه روشی مردم را سرکیسه می‌کنند؟ تاریخ : جمعه 23 اسفند 1398
لورامید – کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید تاریخ : چهارشنبه 14 اسفند 1398
گشت و گذار در جزیره کیش تاریخ : دوشنبه 20 آبان 1398


آموزش شبکه
firefox
opera
google chrome
safari